‘’Superhits Klubu Klasika’’ kopā ar DJ Gustavito un DJ Stocka

Publicēšanas datums : 15.10.2021

‘’Superhits Klubu Klasika’’ kopā ar DJ Gustavito un DJ Stocka . Iekarsēsim deju grīdu, kā tas bija zelta laikos- 2000. gados! 

DJ Gustavito un DJ Stocka jūs priecēs katru piektdienu un sestdienu no plkst. 19:00 ar viskarstākajām klubu klasikām no 2000. gada līdz mūsdienām. Tās ir pārbaudītas himnas! Tiks iespēlēti arī skaļākie deviņdesmito gadu klubu grāvēji un deju mūzikas klasikas, būs arī nedaudz no ‘urban’ mūzikas – ‘golden’ hip-hopa un R&B dziesmām.  

Vai nav perfekts plāns Tavai ballītei, pasākumam? Vai varbūt vēlies atsaukt atmiņā deju zāles sajūtas?! Mēs par to parūpēsimies! 

DJ Gustavito par raidījumu: ‘’Paralēli es pastāstīšu un pieteikšu skaņdarbus no māksliniekiem ar kuriem man ir bijusi tā iespēja atrasties kopā pasākumos vai iesildīt viņus pirms kāda festivāla. Manas karjeras laikā tādu ir ļoti daudz!’’

DJ Stocka par raidījumu: “Superhits Klubu Klasika ir lieliska iespēja iesildīties nedēļas nogalei. Uzaicināt draugus un sarīkot mājas ballīti! Es piedāvāšu īstas klubu pērles, kaut ko ļoti populāru, ko zina visi un, kaut ko- kas varētu būt mazāk dzirdēts, bet noteikti piestāv piektdienai! ” 

Ieslēdz EHR Superhits – FM, ehrhiti.lv mājaslapā vai EHR aplikācijā katru nedēļas nogali plkst.19:00 un uztaisi kluba ballīti sev mājās: piektdienās ar DJ Stocka un sestdienās ar DJ Gustavito!

Lieliska iespēja Superhits Klubu Klasika izbaudīt video versijā- SPECIAL EDITION vol1. 

Klausies EHR SuperHits savā viedtālrunī vai planšetdatorā sev ērtā laikā un vietā! 

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white