“Sunset Festival 2018” elektroniskās mūzikas nakts ar Jonas Blue un Sigala

Publicēšanas datums : 13.03.2018

“Sunset Festival” ietvaros 1. jūnija naktī gleznainās Siguldas pilsdrupas pārvērtīsies par milzīgu brīvdabas klubu, kurā dīdžeju uzstāšanās papildinās krāšņs gaismu un videoprojekciju šovs. Šīs, elektroniskās mūzikas nakts, galvenie viesi būs dīdžeji un producenti Jonas Blue un Sigala. Pārējie pasākuma mākslinieki tiks izziņoti vēlāk.

Biļešu pārdošana uz “Sunset festival” 1. jūnijā ar Jonas Blue un Sigala “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sākas pirmdien, 12. martā, plkst. 10.00.

Jonas Blue

Īstajā vārdā Gajs Džeimss Robins (Guy James Robin) piedzima Lielbritānijā 1988. gadā. Karjeru sāka 2015. gadā, uzreiz sasniedzot fenomenālus panākumus ar remiksu Treisijas Čepmenas dziesmai "Fast Cars". Interesanti, ka Jonas Blue un britu dziedātājas Dakotas versija kļuva pat daudz populārāka par Čepmenas oriģinālu: sasniedzot 2. vietu britu singlu topā un atrodoties pirmajā desmitniekā veselus 3 mēnešus! Šis debijas singls ieguva multiplatīna statusu daudzās Eiropas valstīs un tika nominēts Britu Gada balvai 2 kategorijās: Gada singls un Gada video.

Jau nākamais singls – remikss kompozīcijai "Perfect Strangers", kas iznāca 2016. gadā -, atkal iegūst multiplatīna statusu. Šoreiz ne tikai Eiropā, bet arī ASV un Austrālijā.

Visbeidzot pagājušā gada maijā iznākušais singls "Mama" ar jaunu zelta un platīna birumu nostiprina Jonas Blue statusu.

Visas šīs kompozīcijas iekļautas debijas albumā "Jonas Blue: Electronic Nature - The Mix 2017".

Sigala

Brits Sigala jeb īstajā vārdā Brūss Fīlders (Bruce Fielder) piedzima Norfolkā 1992. gadā. Astoņu gadu vecumā viņš sāka mācīties klavierspēli, vēlāk izglītojās Noridžas koledžā un Vestminsteres universitātē. Viņa debijas singls "Easy Love" nāca klajā 2015.gadā, uztraucoties pašā britu singlu topa virsotnē un iegūstot platīna statusu ne tikai Eiropas valstīs, bet arī Austrālijā.

Arī nākamais tā paša gada singls "Sweet Lovin'" gūst līdzīgus panākumus – trešais britu topā, zelta un platīna statuss daudzās Eiropas valstīs.

Arī nākamajā, 2016. gadā, Sigala ir ne mazāk produktīvs: sadarbībā ar labi zināmiem solomāksliniekiem Džonu Ņūmenu un Nīlu Rodžersu iznāk kompozīcija "Give Me Your Love", savukārt, ar Kregu Deividu – "Ain't Giving Up". 

Runājot par jaunākajiem panākumiem, jāmin pagājušā gada singls "Came Here For Love" ar dziedātājas Ellas Eiras piedalīšanos. Un protams, pats aktuālākais veikums – "Lullaby" ar Palomas Feitas vokālu.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white