“Modes inspekcija” Dominā – jauns Youtube šovs ar Ievu Adamss

Publicēšanas datums : 23.05.2022

Vasarā nevajag daudz apģērba. Tomēr arī tas “mazliet” ir jāprot uzvilkt. Izrādās, tas nav nemaz tik viegli un par to bieži vien liecina neskaitāmi modes likumu pārkāpumi, kas sastopami ik uz soļa. 

Kārtībai modē ir jābūt, tāpēc tirdzniecības centrs Domina Shopping kopā ar radio EHR grupu un radio Superhits radījuši jaunu, provokatīvu Youtube šovu - “Modes Inspekcija”.

Vadītājas un galvenās inspektores lomā - ugunīgā un izaicinošā Ieva Adamss. Pirmajā epizodē Ieva dosies reidā pa veikaliem kopā ar Samantu Tīnu, lai noskaidrotu kas kopīgs “pozeriem” un mūkiem, un spriedīs kas jāņem vērā izvēloties apģērbu, lai tēls atbilstu modes tendencēm un mums vairs nekad nebūtu jāskatās uz baltām zeķēm pie melnām laķenēm vai saslietām polo kreklu krādziņām. Nākošajās šova sērijās redzēsim citus populārus un prominentus viesus, kas ļausies Ievas provokatīvajiem jautājumiem gan par stila smalkumiem, gan vienkārši par dzīvi. 

Šovā Tev būs iespēja uzzināt visu par dotā brīža galvenajām modes aktualitātēm, lai piemeklētu stilīgu tērpu izlaidumam, festivālam vai jebkuram citam vasaras notikumam; par īpašiem Domina Shopping piedāvājumiem, kā arī iegūt noderīgas un dzīvē pielietojamas zināšanas stilīgu apģērbu izvēlē.

Pieseko EHR Youtube kanālam jau tagad, lai laicīgi uzzinātu, kura modes slavenība piedalīsies šova nākamās epizodes stila pārbaudījumos.

Skaties “Modes Inspekciju” no 25. maija EHR Youtube kanālā: https://www.youtube.com/user/europeanhitradio 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white