"Mi Gente" tagad pievienojusies arī Bejonse

Publicēšanas datums : 29.09.2017

Ja reiz “Despacito” izdevās iekarot daudz lielāku auditoriju ar Džastina Bībera (Justin Bieber) palīdzību, kādēļ, lai “Mi Gente” neizdotos tas pats ar Bejonsi (Beyonce Knowles)? 

Pirms kāda laika rakstījām, ka J Balvin un Villija Viljama (Willy William) kopdarbs “Mi Gente” pretendē kļūt par nākamo lielo latīņu hitu. Vairāki mūzikas eksperti pat prognozēja, ka šī dziesma varētu kļūt lielāka par Luisa Fonsi (Luis Fonsi) un Daddy Yankee topu un rekordu grāvēju “Despacito”. Izskatās, ka šīs prognozes varētu piepildīties, jo tagad dziesmu papildina arī Bejonses klātbūtne. 

“Visus savus ienākumus no šīs dziesmas es ziedošu viesuļvētras labdarībām Puertoriko, Meksikā un citās skartajās Karību salās,” tā savā Instagram profilā paziņoja dziedātāja, prezentējot jauno “Mi Gente” versiju. 

 

Tomēr atšķirībā no “Despacito”, “Mi Gente” līdz ar jauno sadarbības partneri iznāca arī jauns mūzikas video. Tajā gan nepiedalās Bejonse, tomēr vairāki sabiedrībā labāk un arī mazāk zināmi cilvēki, kuri izrāda savas labākās deju kustības pie lipīgās dziesmas. Varbūt neatpazīsiet profesionālus dejotājus, kurus bieži var manīt populārās filmās un citu mūziķu video klipos, taču, ja būsiet vērīgi, vairākkārt klipā parādās arī tādi mūziķi kā Diplo (Diplo), Martins Garikss (Martin Garrix), Deivids Geta (David Guetta), Tiesto un citi. 

Skaties “Mi Gente” jauno deju video un dziedi līdzi arī vārdiem, kas redzami apakšā! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white