“Lost Cause” video no Billijas Eilišas

Publicēšanas datums : 04.06.2021

Amerikāņu popmūzikas sensācija Billija Eiliša (Billie Eilish) laidusi klajā jaunu dziesmu “Lost Cause”, kā arī dziesmu pavadošu videoklipu, kuram pati bijusi režisore.

“Lost Cause” ir jaunākais singls, kas laists klajā no dziedātājas gaidāmā otrā studijas albuma “Happier Than Ever”, kas iznāks 30. jūlijā.

Dziesmu pavadošajā videoklipā Eiliša kopā ar draugiem klīst pa māju, tverko, šauj ar ūdenspistolēm un uzkož kartupeļu čipsus. 

Dziesma, kuras producents atkal jau ir mūziķes brālis Fineass (Finneas), ir sacelšanās pret štruntīgu bijušo draugu un demonstrē Billiju līdz šim vispašpārliecinātākajā formā.

“Es vēlējos, kaut tu būtu mans, bet tas bija, pirms es sapratu, ka tādus kā tevi atrast vienmēr būs viegli” (“I used to wish you were mine, but that was way before I realized someone like you would always be so easy to find”), dzied septiņkārtējā “Grammy” uzvarētāja. “Lost Cause” ir nemierīgāka par nesen klajā laistajiem singliem “Therefore I Am” un “Your Power” un vairāk izklausās pēc kaut kās, kas nācis no viņas debijas albuma “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”, kas tik ļoti bija pa prātam “Grammy” dalītājiem.

Jaunais singls iznācis pēc tam, kad Eiliša izziņoja savu koncertzāļu turneju “Happier Than Ever, The World Tour”, kuras visi pirmie koncerti Ziemeļamerikā, Eiropā un Lielbritānijā jau ir izpārdoti.

Ar savu jauno mūziku dziedātāja sāka iepazīstināt fanus jau pagājušajā gadā, laižot klajā singlus “My Future” un “Therefore I Am”, kas abi ir iekļauti viņas nepacietīgi gaidītajā otrajā albumā. 

Šā gada aprīlī Eiliša izdeva dziesmu “Your Power” – akustiku balādi par vardarbīgām attiecībām, kas arī šobrīd ir atrodama daudzu valstu mūzikas topos, ieskaitot EHR Top 40.

Vēl jāpiemin, ka 2020. gadā Billija aizlienēja savu unikālo vokālu jaunākajai Džeimsa Bonda sērijas filmai “Nav laika mirt” (“No Time to Die”), kas savu iznākšanu uz lielajiem ekrāniem vispasaules pandēmijas dēļ joprojām tikai gaida, bet šā gada februārī dienasgaismu ieraudzīja dokumentālā filma par dziedātāju “Pasaule ir mazliet miglaina” (“The World’s A Little Blurry”).

Ar albuma “Happier Than Ever” dziesmu sarakstu vari iepazīties zemāk:

01. Getting Older
02. I Didn’t Change My Number
03. Billie Bossa Nova
04. my future
05. Oxytocin
06. GOLDWING
07. Lost Cause
08. Halley’s Comet
09. Not My Responsibility
10. OverHeated
11. Everybody Dies
12. Your Power
13. NDA|
14. Therefore I Am
15. Happier Than Ever
16. Male Fantasy

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Mākslinieki: Billie Eilish

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white