“Lorde” atminās otrā albuma tapšanu, apstiprina trešā albuma veidošanu

Publicēšanas datums : 17.06.2019

Jaunzēlandiešu dziedātāja, kas visiem zināma ar skatuves vārdu Lorde, savā “Instagram” profilā atminējusies sava otrā albuma “Melodrama” tapšanu, kā arī pavēstījusi par to, ka trešais albums jau “atrodas cepeškrāsnī”. 

“Izskatās, ka “Melodrama” iznāca divus gadus atpakaļ. Es vēlējos pateikt paldies, kā jūs paņēmāt šo ierakstu un padarījāt to par savu. Tas silda manu sirdi, domājot par jūsu mīlestību un vēlmi pievienoties mūsu kopējai dejai. Dienā, kad tas [albums] tika izdots, es jutos tik tukša. Es vēl nezināju, ka radot ierakstu tas tevi piepilda, taču tā izdošanas brīdī, tas tevi iztukšo....un pēc tam atkal piepilda. Es biju kā bērns tā tapšanas brīdī. Ļoti daudz emociju, es ļoti daudz iemācījos… Tā ir laba dzīve, ko jūs esat man devuši. Paldies, paldies. Trešais jau cepeškrāsnī,” izsakās 22 gadu vecā mūziķe savā paziņojumā. 

Izpildītājas debijas albums “Pure Heroine” saules gaismu ieraudzīja 2013. gadā. Tas spēja ieņemt pirmās vietas vairākās Eiropas valstīs, tai skaitā arī Austrālijā, savukārt “Billboard 200” topā tas palika trešajā vietā. Otrais albums “Melodrama” sasniedza līdzīgus rezultātus, britu topā ieņemot piekto vietu, turpretī “Billboard 200”, uzkāpjot uz pirmās vietas pjedestāla. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: Lorde

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white