“Kaskade” un Megana Treinore kopīgi laiž klajā jaunu dziesmu

Publicēšanas datums : 14.06.2019

Amerikāņu dziedātāja Megana Treinore (Meghan Trainor) salikusi spēkus ar dīdžeju “Kaskade”, lai izdotu vasarīgu ātra tempa skaņdarbu “With You”. 

Par sadarbību ar Treinori dīdžejs “Kaskade” izteicies pāris vārdos: “Megana Treinore ietekmēja mani tik pat stipri, cik lielāko daļu cilvēces, uzsākot savas gaitas mūzikas sfērā. Viņas balss ir ļoti atšķirīga no citām. Un dvēselei, kas aiz tās slēpjas, piemīt īsts un stiprs raksturs. Kad radās iespēja strādāt ar viņu kopā, tas noteikti bija viegls “jā” no manas puses.”

“Tas bija sapņu piepildījums strādāt kopā ar “Kaskade”, stāsta Megana, “Viņš ir leģenda un es patiesi mīlu šo dziesmu, pie kuras mēs abi strādājām”.

Kaskade” savas karjeras laikā ir izdevis 10 studiju albumu, pēdējam “Kaskade Christmas” iznākot 2017. gadā.

Treinore ieguva lielu popularitātes vilni ar savu debijas skaņdarbu “All About That Bass” 2014. gadā. Pēc tā mūziķe ir izdevusi divus studiju albumus. Trešās plates “Treat Myself” iznākšanas datums pērnā gada augustā tika pārcelts, savukārt šā gada janvārī albuma iepriekš iegādāšanās funkcija tika atspējota “iTunes” un “Apple Music”. Pagaidām tā iznākšanas datums nav zināms. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: Kaskade, Meghan Trainor

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white