“Jay-Z” ir kļuvis par pirmo reperi miljardieri

Publicēšanas datums : 05.06.2019

Žurnāls “Forbes” ir novērtējis Bruklinas repera īpašumus viena miljarda dolāru apmērā. Izpildītājs savas finanses ir investējis alkohola dzērienos, mākslā, nekustamajos īpašumos un dažādās augošās kompānijās, piemēram, “Uber”. 

Jay-Z” īstajā vārdā Šons Karters (Shawn Carter) 2005. gada intervijā medijam “GQ” atzinis, ka, lielākoties visi reperi galu galā paliek nabadzīgi vai viņiem neizdodas sasniegt lielus panākumus. Viņš izteicies, ka ir pienācis laiks kādam atvērt šīs kultūras durvis, paceļot to uz nākamo līmeni. 

Mūziķa ilgais sadarbības partneris producents “Swizz Beatz” sniedz nelielu komentāru par viņa partnera sasniegto: “Tas ir kaut kas vairāk par hip-hopu. Tas ir mūsu kultūras plāns. Puisis, kurš izskatās kā mēs, izklausās kā mēs un mīl mūs, sasniedzis to, ko mēs vienmēr esam uzskatījuši par nesasniedzamu”. 

“Forbes” sarēķinājuši, ka repera materiālo stāvokli veido aptuveni 220 miljonu naudā un investīcijās, 100 miljonu dolāru un 310 miljonu dolāru alkoholiskajos dzērienos “D’Ussé” un “Armand de Brignac”. Vēl 100 miljoni ienāk no mūzikas straumēšanas platformas “Tidal”, 75 miljoni no kompānijas “Roc Nation”, kā arī vēl 75 miljoni no paša mūzikas. 70 miljoni  ieguldīti mākslas kolekcijā, kas ietver mākslinieka Baskija darbu ar nosaukumu “Mecca”, kuru reperis iegādājies par 4,5 miljoniem ASV dolāru. Atlikušie 50 miljoni ir ieguldīti nekustamajos īpašumos, kuru starpā ir īpašumi Tribekā, Austrumu Hemptonā un Beleirā.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: Jay-Z, Swizz Beatz

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white