„Jauna mīlestība” no Silk City

Publicēšanas datums : 25.01.2021

Kā jau esam solījuši, Silk City ir atgriezušies!

Spēcīgais duets, ko veido dīdžeji Diplo un Marks Ronsons (Mark Ronson), ir atpakaļ mūzikas apritē ar jaunu dziesmu „New Love”, kurā piedalās arī Elija Goldinga (Ellie Goulding). Dziesmas nosaukumā minētā „jaunā mīlestība” nav nekas cits kā sevis pieņemšana un mīlestība pret sevi pašu.

„Dziesma ir par sevis pazaudēšanu vienatnē, bez vajadzības tikt redzētam, par apziņu, ka tas, kurš izspruka no rokām, arī var būt laimīgs,” preses relīzē saka Goldinga. „Galvenā doma ir, ka vajag dejot pašai sev, nevienam neredzot.”

Dziesmas videoklipa režisore ir Ana Stinga (Ana Sting), kura līdz šim ir radījusi vizuālo noformējumu tādu mākslinieku kā Rozālija (Rosalia), Dua Lipa un Idriss Elba (Idris Elba) muzikālajam materiālam. 

Jāpiezīmē, ka „New Love” ir pirmā Silk City izdotā dziesma kopš 2018. gada, kad duets laida klajā trīs dziesmas uzreiz, ieskaitot „Grammy” ba;vu ieguvušo sadarbību ar Dua Lipa „Electricity”. 

„Es vienmēr ļoti priecājos atgriezties studijā kopā ar Marku,” paziņojumā presei sacījis Diplo. „Jau kopš Silk City pirmsākumiem mēs vienmēr esam apmainījušies idejām, un beidzot esam atraduši laiku dažas no tām realizēt. Mēs radījām šo klasisko hausmūzikas ierakstu, un Elija bija tik jauka, ka aizlienēja tam savu balsi.”

„Man patīk mūzikas, kas rodas, kad mēs ar Vesu (Wes) sanākam kopā,” piebildis Ronsons. „Šīm dziesmām piemīt tāds prieks, kas tās atšķir no visa cita, pie kā es esmu strādājis. Eliju es pazīstu jau vairāk nekā 10 gadu, un ir lieliski, ka beidzot mēs kaut ko varam radīt kopā. Viņas balsij piemīt tik tīra tonalitāte, ka tā iederas it visā.”

„Šķita ļoti piedienīgi radīt dziesmu šajā laikā, kad mums visiem tik ļoti nepieciešams izdejoties un sajusties brīviem,” piebildusi Goldinga. „Par, ja tas notiek tikai mūsu virtuvēs.”

Interesanti, ka duets Silk City savu nosaukumu ieguvis par godu kādam ģimenes restorānam Filadelfijā, ASV, kur abi dīdžeji pirmo reizi satikās vairāk nekā pirms 20 gadiem.

Foto: youtube.com

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā  

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white