“Evanescence” pēc 10 gadu pauzes izdod jaunu albumu

Publicēšanas datums : 26.03.2021

“The Bitter Truth” ir grupas “Evanescence” pirmais orģinālmūzikas albums šajā desmitgadē un to izdod  “Sony Music” ierakstu kompānija. Atgriežoties pie grupas raksturīgā skanējuma, “The Bitter Truth” ir atspoguļojums gan personīgām traģēdijām grupas dalībnieku dzīvēs (negaidītā grupas līderes un vokālistes Eimijas Lī brāļa aiziešana, kā arī basista Tima Makkorda bērna zaudēšana), gan lielākām  un globālām traģēdijām, kas radušās nevienlīdzībā starp rasēm, COVID un ekonomikas sabrukumā. Bet, neskaitot dzīves tumšo un rūgto pusi, albuma rezonējošais vēstījums ir gaišs - cīnīties tālāk ir labāk, kā padoties. 

Piespiedu kārtā grupai nācās ierakstīt lielāko daļu  albuma attālināti vienam no otra viscaur 2020. gadam. Atsakoties no radošiem ierobežojumiem, grupa dabīgā ceļā skanējumā atgriezās pie sava ugunīgā, episkā skanējuma, pateicoties kuram mēs viņus iepazinām. Runājot par albuma tekstiem, pasaules situācijas šī brīža smagums veicināja būt godīgam un  arī atdzīvināja gan jaunas, gan vecas tēmas. Eimija Lī atzīst, ka pats rakstīšanas process dod iespēju sevi dziedēt, it īpaši rakstot par tādām tēmām kā savi iekšējie dēmoni, sēras, cilvēku garīgā veselība un sabiedrības negatīvā attieksme pret to, pretim stāšanos negodīgumam un sieviešu nīšanai, kā arī par brīvību, kas rodas, atbrīvojoties no toksiskām attiecībām. 

image 1

Eimija Lī  par “The Bitter Truth”: “Es gribu, lai cilvēki pēc šī albuma sajūt cerību, spēku un iedvesmu. Mani dzīvē ļoti iedvesmo cilvēki, kas ir pārvarējuši lielus šķēršļus – izdzīvotāji. Es ceru, ka mēs varam kultivēt ideju par to, ka pat tad, kad dzīve ir pilna neizsakāmu sāpju, to aizvien ir vērts dzīvot.”

Karantīnas laikā radītais albums ir  iemūžināts jaunā dokumentālajā filmā “Evanescence: Embracing The Bitter Truth”, kuru režisējis Adams Džouns. Filmējot albuma sākuma punktu no grupas pēdējā plānotā koncerta 2019. gada decembrī un tā vistiešāko iznīcināšanu ugunī, līdz miksēšanas un pabeigšanas procesam – dokumentālā filma ir obligāts skatāmais katram grupas fanam vai jebkuram, kurš vēlas saprast mākslu, kas slēpjas aiz pandēmijas ēras maskas. 

	Evanescence - Wasted On You

Wasted On You

Evanescence
"The Bitter Truth"
	Evanescence - Use My Voice

Use My Voice

Evanescence
"The Bitter Truth"
	Evanescence - Broken Pieces Shine

Broken Pieces Shine

Evanescence
"The Bitter Truth"
	Evanescence - Better Without You

Better Without You

Evanescence
"The Bitter Truth"
	Evanescence - Take Cover

Take Cover

Evanescence
"The Bitter Truth"
	Evanescence - Far From Heaven

Far From Heaven

Evanescence
"The Bitter Truth"
	Evanescence - Artifact/The Turn

Artifact/The Turn

Evanescence
"The Bitter Truth"
	Evanescence - Part of Me

Part of Me

Evanescence
"The Bitter Truth"
	Evanescence - The Game Is Over

The Game Is Over

Evanescence
"The Bitter Truth"
	Evanescence - Feeding the Dark

Feeding the Dark

Evanescence
"The Bitter Truth"
	Evanescence - Blind Belief

Blind Belief

Evanescence
"The Bitter Truth"
	Evanescence - Yeah Right

Yeah Right

Evanescence
"The Bitter Truth"

Multilinks: https://lnk.to/TheBitterTruth

 

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Evanescence

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white