“Charli XCX” klausītājiem nogādā savu jaunāko singlu

Publicēšanas datums : 16.08.2019

Angļu dziedātāja un dziesmu autore “Charli XCX” kopā ar amerikāņu izpildītāju Skaju Fereiru (Sky Ferreira) laidusi klajā savu jaunāko singlu “Cross You Out”, kas ietilps izpildītājas trešajā studijas albumā “Charli”.

Britu dziesminiece savā “Instagram” profilā izteica pateicības vārdus jaunākā singla partnerei. “Es esmu ļoti priecīga, ka šī sadarbība notika. Es vienmēr esmu bijusi tavas mūzikas un tava redzējuma fane. Tu esi neatkārtojama un apbrīnojama. Kaut gan mūsu mūzika ir atšķirīga, man šķita, ka mums radās līdzīgas domas. Šī dziesma man nozīmē ļoti daudz. Man tā ir par traumatisku cilvēku no manas pagātnes atstāšanu aiz muguras. Paldies, ka esi daļa no šī procesa kopā ar mani”, raksta mūziķe. 

Jaunajā platē, kas tiks izdota 13. septembrī, tiks iekļauti arī iepriekš izdotie singli “1999”, “Blame It on Your Love” un “Gone”. 

Iepriekšējais izpildītājas albums “Sucker” saules gaismu ieraudzīja 2014. gadā. Dziedātājas dzimtenē tas ierindojās 15. vietā, turpretī “Billboard 200” plate ieņēma 28. vietu.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: Charli Xcx

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white