“Bazzi” laidis klajā pirmo singlu šajā gadā

Publicēšanas datums : 06.03.2020

Amerikāņu dziedātājs Endrjū Bazi (Andrew Bazzi), kurš mūzikas pasaulē plašāk pazīstams zem sava skatuves vārda “Bazzi”, nodemonstrējis jaunu skaņdarbu ar nosaukumu “Young & Alive”. Līdztekus ierakstam, mūziķis publiskoja arī dziesmas videoklipu.

Aleksa Nazari (Alex Nazari) režisētajā muzikālajā videomateriālā, dziedātājs spēlē galveno lomu. Piemērot, šķietami virtuālās realitātes ierīci, izpildītājs nonāk krāsainajā pasaulē, braucot ar riteni, iepazīstoties ar cilvēkiem, dejojot un atpūšoties pludmalē, līdz beidzot atgriežas pelēkajā realitāte. 

Par pašu singlu dziesminieks izteica pāris vārdus: “Kad es rakstīju šo dziesmu, es biju ļoti tumšā vietā, tomēr veidojot šo skaņdarbu es atkal attapos tajā bērna stāvoklī, kuru mēs visi cenšamies dabūt atpakaļ, un tur arī notika visa burvestība. Singlā es cenšos noķert šo sajūtu un sniegt to cilvēkiem, lai mēs katrs varētu ar to dalīties un rast tajā siltumu. Es ceru, ka pasaule izbaudīs,” pastāstīja mūziķis.

“Young & Alive” seko pērnā gada singliem “I.F.L.Y.”, “Focus” un “Paradise”, kuri tika iekļauti mākslinieka debijas miksteipā “Soul Searching”.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: Bazzi

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white