“5 Seconds of Summer” ir laiduši klajā savu jaunāko singlu

Publicēšanas datums : 24.05.2019

Austrālijas grupa “5 Seconds of Summer” (5SOS) klausītājiem ir prezentējusi savu nākamo skaņdarbu “Easier”, līdztekus kuram iznācis arī ieraksta videoklips. Grupas solists Lūks Hemingss (Luke Hemmings) preses relīzē atklāja grupas viedokli par viņu jaunāko dziesmu: “Mēs nekad vēl neesam bijuši tik pārliecināti pirmajā singlā, kā tas ir ar skaņdarbu “Easier”. Vizuāli un skaņas ziņā rodas sajūta, ka mēs noslīpējām un izmantojām to, ko mēs atklājām par sevi kā grupu pie pagājušā albuma izstrādes. Es patiesi ticu, ka “Easier” ir labākās “5SOS” ēras sākums.”

“Šī ieraksta izveidošana vienmēr atradās mūsu zemapziņā. “Easier” ir labākais, ko mēs esam jebkad radījuši”, atzina grupas basists Kalums Huds (Calum Hood). 

 

Pie singla producēšanas strādāja Endrjū Vats (Andrew Watt), Luiss Bels (Louis Bell) un Čārlijs Puts (Charlie Puth), savukārt mūzikas video režisēja Grants Singers (Grant Singer). 

Šī ir pirmā dziesma, ko austrāliešu kvartets izdod zem “Interscope Records” zīmola. Pēdējo albumu “Youngblood” mūziķi izdeva 2018. gadā. Albumu topos Lielbritānijā tas ierindojās trešajā vietā, savukārt “Billboard 200” un izpildītāju dzimtenē, tas ieņēma pirmo vietu.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: 5 Seconds Of Summer

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white