Piepildi bērna sapni kopā ar e-veikalu 220.lv! AKCIJA NOSLĒGUSIES!

Sapņo visi, bet jo īpaši bērni. Ikvienam bērnam ir kāds sapnis un ikviens cer, ka tas piepildīsies - it īpaši Ziemassvētkos. Šogad ikviens no mums var palīdzēt piepildīt bērnu sapņus un ļauties dāvināšanas priekam.

Tāpēc labākais e-veikals dāvanām 220.lv sadarbībā ar EHR aicina visus piedalīties labdarības projektā "PIEPILDI SAPNI", sapņojot par dāvanām un realizējot tās kādam.

KĀ PIETEIKT BĒRNA SAPNI?

Līdz 2016. gada 25. decembrim dodies uz www.220.lv, atrodi kāroto dāvanu un, aizpildot anketu "Vēlos saņemt dāvanu", pastāsti mums par to.

KĀ UZDĀVINĀT?

Izvēlies kāda bērna sapni, aizpildi anketu "Vēlos dāvināt" un esi Ziemassvētku vecītis šogad! Visas Jūsu sagādātās dāvanas interneta veikals 220.lv piegādās pilnīgi bez maksas. Ļaujies dāvināšanas priekam!

UZMANĪBU! AKCIJA IR NOSLĒGUSIES! JAUNI PIETEIKUMI DĀVANĀM NETIEK PIEŅEMTI!

Pieteikties dāvanai Akcijas noteikumi

Cena:

Portatīvais dators ASUS Bing E402SA-WX007T Win10 RUS Blue

Dāvanu vēlas: Niks, 9 gadi

Apskatīt dāvanu

Sveicināti! bērna sapnis ir dators jo pusgadu bērns ir bez datora un grūti ir pildīt mājas darbus,kā ari nevaram noskatīties iemīļotākos raidijumus. ļoti ceram saņemt ziemassvetkos jaunu datoru ne tikai es būtu ļoti priecīga bet gan Niks un Nika brālītis Rinaldo.Ļoti cerēsim uz jums un gaidīsim jūsu zvanu vai arī e-pastiņu.Priecīgus jums ziemassvetkus Agita.

Vēlos dāvināt

Kosmētikas komplekts Makeup Trading Schmink Alu Case

Dāvanu vēlas: Vanesa, 17 gadi

Apskatīt dāvanu

Patīk pucēties. Katru dienu to dara,taču ar kosmētiku ir kā ir,. Lietojam lēto pārsvarā,jo finansālie apstākļi neļauj tik ļoti dārgo pirkt. Parasts zīmulis,uc. Tāpēc meitene būtu ļoti priecīga par šo dāvanu

Pieteicies dāvinātājs


Pele AULA Catastrophe Gaming Mouse

Dāvanu vēlas: Ralfs, 14 gadi

Apskatīt dāvanu

Manam dēlam sen jau ir dators bet nau sanācis ar nuadiņām,pelīte viņam noderētu gan skola gan mājā, viņam vajag gaming pelīti jo viņš jau man ilgi prasa lai nopērku, es būtu ļoti pateicīga ja uzdāvinātu viņam to pelīti.

Vēlos dāvināt

Transportlīdzekļu komplekts Paw Patroller, 6024966

Dāvanu vēlas: Sanija, 6 gadi

Apskatīt dāvanu

Es ar savu meitu Saniju sarunāju, ka nopirkšu jebkuru mantu viņa ja man tētim izlasīs vienu teikumu. Viņa jau ir tuvu tam un tas būtu labs pārsteigums viņai. Tiklīdz es pastāstīju viņai par šo norunu, tad Sanija uzreiz teica, ka vēlas šo konkrēto mantu. Ar laiku varētu mācīt savām divām jaunākajām māsām lasīt un rūpēties par rotaļlietām.

Vēlos dāvināt

Bērnu rotaļu komplekts MOTORMAX Speedway-G Forceimpact W/2 Cars 78141

Dāvanu vēlas: andrejs, 12 gadi

Apskatīt dāvanu

andrejam patik spelet ar masinam un so speli ne tikaj vinam nebus garlajcigi vinc speles ar saviem mazakajam cetram braleniem un visi bus priecigi un mierigi un saticigi speles Ka ari varbut si spele pamodinas sapni vinam vaj kadam no vina braleniem klut par iscilu saciksu brauceju varbut pat F1

Vēlos dāvināt

Komplekts JCB, 4 gab.

Dāvanu vēlas: Miķelis, 3 gadi

Apskatīt dāvanu

Manam dēliņam ārkārtīgi patīk traktortehnika. Viņa iemīļotā rotaļa ir izlikties, ka viņš vāc barību dzīvniekiem, lai pēc tam tos pabarotu. Pirmssvētku laikā labos darbus un nedarbus vēro Rūķis, kurš tad arī izlemj vai bērniņš ir labajā sarakstā un ir pelnījis dāvaniņu. Tādēļ dēliņš katru vakaru pārnākot no bērnudārza pārbauda vai zem eglītes jau nav palikta dāvaniņa.

Vēlos dāvināt

Deju paklājiņš Step Mania (savienojams ar datoru un TV)

Dāvanu vēlas: Inese Monika, 8 gadi

Apskatīt dāvanu

Mana meita Inese Monika ir loti aizravusies ar dejosanu un velas so te deju paklaju bet es to nevaru atlauties un es ceru ka vina dabus sev sen karoto davanu un vares nodarboties ar dejosanu uz si deju paklajina.

gift

Piegādes datums:

Spēle Monopoly

Dāvanu vēlas: Mairis, 7 gadi

Apskatīt dāvanu

Mans dels Mairis ir aizravies ar galda spelem un vinam nav tiesi monopola speles bet vins loti grib monopolu un es velos vinu iepriecinat sajos svetkos bet man nav bijis laika doties uz spelu veikaliem.

Vēlos dāvināt

Sporta apavi bērniem Puma

Dāvanu vēlas: Daniels, 10 gadi

Apskatīt dāvanu

Manam delam loti patik futbols ,piedalas visas sacensibas,ir dabujis daudz atzinibas un medalas.Tas ir vina sapnis.Velos lai piepildas vina sapnis, un tapec vins ir pelnijis labus sporta apavus. Vins butu loti priecigs par tadu ziemassvetku davanu.

Vēlos dāvināt

Portatīvais dators ASUS BING E402SA-WX002T Win10

Dāvanu vēlas: Linda, 14 gadi

Apskatīt dāvanu

Meitai vēlos uzdāvināt datoru,ko viņa sen jau vēlas,bet nav sanācis ar naudiņām. Viņa to ir pelnījusi,viņai ir labas sekmes un palīdz man.Dators viņai nepieciešams skolai un mājas darbiem.Viņa ar brāļiem parasti skatās multfilmas un nu viņi to varētu darīt šajā portatīvajā datorā.

Pieteicies dāvinātājs


Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white