Zināms, kad iznāks nākamais Mārtina Gariksa un Deivida Getas kopdarbs

Publicēšanas datums : 14.02.2018

Mārtina Gariksa (Martin Garrix), Deivida Getas (David Guetta) un Brooks kopdarbs “Like I Do” beidzot ir ticis pie konkrēta izdošanas datuma. 

Kopš “So Far Away” iznāca 2017. gada nogalē, ir manīts ne viens vien mājiens, kas liecina, ka Deividam Getam un Mārtinam Gariksam ir vēl šis tas azotē. Pēdējo nedēļu laikā sociālajos tīklos arī netrūkst pierādījumu tam, ka abi kopā ierakstījuši vēl vienu dziesmu, kurai pievienojies arī Brooks. Tik daudz, ka dziesma varētu iznākt februārī, bija skaidrs, taču tagad mums ir precīzas ziņas, kas apliecina “Like I Do” iznākšanu. 

Pateicoties Brooks, kurš savos sociālajos tīklos dalījās ar gaidītā singla jaunumiem, tagad varam atzīmēt savos kalendāros 22. februāri. 

Kā varam dzirdēt nelielajā dziesmas fragmentā, tas ir gatavs hits. Tā vien šķiet, ka viss, kam šie puiši ir gatavojušies pēdējo gadu laikā, nu ir ielikts pāris dziesmās, lai šajā vasarā piešķirtu īpašu karstu skaņu mūzikas festivāliem. Esiet droši, ka šī noteikti būs viena no dziesmām, kuru dzirdēsiet dejojot kopā ar draugiem kādā no vasaras festivāliem. Noklausies un pārliecinies par to pats! 

Augustā David Guetta uzstāsies WEEKEND FESTIVAL BALTIC Pērnavā! Biļetes jau pārdošanā: www.weekendbaltic.com!

image 1

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white