Zeins Maliks cietis no nemiera un ēšanas traucējumiem

Publicēšanas datums : 20.03.2017

Zeins Maliks (Zayn) vairs nav tas pats puisis, kas kādreiz.

Nesen angļu dziedātājs un dziesmu autors aprunājies ar žurnāla „The Sunday Times Style” žurnālistiem un pastāstījis par savu cīņu ar personiskajiem dēmoniem, kas galu galā novedusi arī pie viņa aiziešanas no grupas One Direction 2015.gadā.

„Pašlaik man nav nekādu problēmu ar uztraukumu un nemieru,” Maliks skaidrojis. „Tas bija kas tāds, kas mani piemeklēja grupas laikā.”

Par savu cīņu ar ēšanas traucējumiem Zeins ir runājis arī agrāk, cerot, ka šī atzīšanās palīdzēs pievērst sabiedrības uzmanību tādām „neērtām” tēmām kā garīgas saslimšanas un ķermeņa tēls.

image 3
Zayn


Zeins turpinājis: „Cilvēki tajā saskatīja spēku, un viņi nebija ko tādu gaidījuši no puiša, lai gan pilnībā to pieņemtu no meitenes, kas, manuprāt, ir pilnīgs trakums. Mēs visi esam cilvēki. Ļaudīm bieži vien ir bail atzīties savās grūtībās, bet es nedomāju, ka būtu jābaidās atzīt jebkas, kas ir patiesība.”

Vēlāk viņš paskaidrojis, tie nebijuši tieši ēšanas traucējumi, bet vairāk tāds kā kontroles jautājums, kas viņam palīdzējis izvēlēties atsevišķu ceļu no 1D, kuru viņš aprakstījis kā „ļoti reglamentētu un kontrolētu”.

image 1
One Direction in 2014


„Tā bija viena joma, kurā es varēju pateikt: „Nē, šo es neēdīšu”,” Maliks skaidrojis. „Kad biju ticis pāri kontroles jautājumam, ēšana sakārtojās pati no sevis, ļoti dabiski… Es devos atpakaļ uz Lielbritāniju, pavadīju kādu laiko kopā ar mammu, saņēmu rūpes un mīlestību, viņa gatavoja man ēdienu, un es savā prātā sakārtoju daudz lietu, kuras biju zaudējis.”

image 2
One Direction in 2016


Tagad Zeina personiskā dzīve esot daudz stabilāka, daļēji pateicoties viņa pusotru gadu ilgajām romantiskajām attiecībām ar modeli Džidžī Hadidu (Gigi Hadid). 24 gadus vecais mūziķis, kurš iepriekš bija saderinājies ar grupas Little Mix dalībnieci Periju Edvardsu (Perrie Edwards), atklājis, ka „pēdējo gadu” modele ir dzīvojusi ar Zeinu viņa Belēras mājā un ir satikusies ar viņa ģimeni.

image 4
Zayn & Perrie Edwards


„Es neesmu viņu aizvedis uz savu dzimto Bredfordu, vēl ne. Tomēr viņai vairākas reizes ir satikusies ar manu ģimeni Londonā,” viņš pastāstījis žurnālam.

Zeins dalījies ar vēl kādu mīlīgas informācijas nieciņu – abu iesaukām: „Es viņu saucu par Džī (Gee), viņa mani par Zī (Zee). Ir vēl daži mīļvārdiņi, bet tos es paturēšu noslēpumā.” Ak!

image 5
Zayn & Gigi Hadid


Dziesmas „Like I Would” izpildītājs arī pastāstījis, kā viņš uztur abu romantiku. Kamēr marta sākumā Džidžī Modes nedēļas ietvaros atradās Parīzē, Zeins izstrādājis draudzenes pārsteiguma plānu.

„Viņa nezināja, ka es ieradīšos,” viņš stāstījis. „Es devos uz viņas numuriņu, lai klauvētu pie durvīm…bet mans telefona numurs viņas telefonā bija mainījies uz Eiropas numuru, tāpēc beigās no pārsteiguma nekas neiznāca. Viņa gan piedalījās spēlē līdz galam.”

Par savu uzturēšanos Mīlētāju pilsētā Zeins teicis: „Tas bija lieliski pavadīt tajā laiku ar manu draudzeni.”

image 6Un noteikti vēl lieliskāk ir būt veselam, to darot.


Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white