Zedd atklāj satikšanās ar Selēnu Gomesu slikto pusi

Publicēšanas datums : 11.08.2017

Pazīstamā dīdžeja Zedd īsās, bet „jaukās” attiecības ar dziedātāju Selēnu Gomesu (Selena Gomez) viņas lielās slavas dēļ Zedd tuviniekiem neesot bijušas vieglas.

Pirmo reizi baumas par abu mūziķu romantiskajām attiecībām uzplauka 2015.gadā. Kā zināms, Selēna ir piedalījusies Zedd dziesmas „I Want You to Know” ierakstā un videoklipā.Tā paša gada jūnijā kādā radio intervijā nu 25 gadus vecā dziedātāja esot teikusi, ka viņai ar Zedd, kura īstais vārds ir Antons Zaslavskis (Anton Zaslavski), esot bijis „romāniņš” un ka tas bijis „jauki”.

image 3
Selena Gomez & Zedd


Intervijā jaunajam žurnāla „Billboard” numuram, kura vāku rotā Zedd fotogrāfija, 27 gadus vecais Krievijā dzimušais dīdžejs atcerējies satikšanās ar Selēnu Gomesu slikto pusi.

image 1„Reportieri zvanīja maniem vecākiem. Cilvēki uzlauza manu draugu telefonus. Es biju pārskaities. Lai arī es apmēram zināju, kur iesaistos,” viņš teicis. „Viņa ir viena no tām slavenībām, par kuru cilvēki pasaulē runā visvairāk, tomēr man nebija ne jausmas, cik lielā mērā tas ietekmēs manu dzīvi.”

image 4
Selena Gomez & Zedd


Diemžēl Zedd žurnālam nav atklājis, vai un ar ko satiekas šobrīd.

Kā zināms, Selēna kopš tā laika ir metusies kopā ar citu mūziķi – The Weeknd, ar kuru satiekas kopš šā gada janvāra.

image 2
Selena Gomez & The Weeknd


Ko Selēna par savām jaunajām attiecībām jūlijā ir teikusi žurnālam „InStyle”, vari izlasīt šeit.

Kurš Selēnas draudziņš ir tavs favorīts – Zedd, The Weeknd vai varbūt Džastins Bībers (Justin Bieber)?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white