Vance Joy atgriežas ar jaunu hitu "Lay It On Me"

Publicēšanas datums : 17.07.2017

Vance Joy ir atgriezies ar “Lay It On Me” – Austrālijas mākslinieka pirmo jauno skaņdarbu, kopš viņa 2014. gada debijas albuma “Dream Your Life Away”. 

Pavadījis kādu laiku braukājot pa ārzemēm un rakstot dziesmas, Vance Joy ir dalījies ar jaunu skaņdarbu, kura nosaukums ir “Lay It On Me”. Turklāt, līdz ar dziesmas izdošanu, mūziķis ir publicējis arī tās pavadošo video klipu. 

Izrādās, ka dziesmas saknes meklējamas vecā telefona ierakstā, kuram vienmēr bijis lemts atrast “jaunas mājas”. “Man bija šis ģitāras fragments, ko es strinkšķinu jau gadiem, bet es tā arī tam nekad nevarēju atrast piemērotu mājvietu,” stāsta austrālietis. “Kad tā beidzot tika salipināta kopā ar vārdiem “viss sākas pie tavas ādas” (Everything starts at your skin) manā telefonā, dziesma beidzot kļuva daudz skaidrāka.” 

Joy (īstajā vārdā Džeimss Keogs (James Keogh)) karjera aizsākās gluži kā sapnī. Viņa “izlaušanās” dziesma “Riptide” ir ieguvusi vairākus topu rekordus mājvietā Austrālijā (piemēram, visvairāk aizvadītās nedēļas Austrālijas singlu top 100 pirmajā vietā, pārspējot Lady Gaga 106 nedēļu izturējušo “Poker Face”). Singls arī ieguva galveno balvu 2014. gada Starptautiskajā dziesmu sacerēšanas konkursā, kā arī piesaistīja Teilores Sviftas (Taylor Swift) uzmanību, kura atskaņoja dziesmas kaverversiju BBC Radio rubrikā “Live Lounge” un pēc tam uzaicināja mūziķi atbalstīt viņu viņas albuma “1989” pasaules koncerttūrē. 

Mūziķa albums “Dream Your Life Away” ir pārdevis vairāk nekā 1.7 miljonus kopiju visā pasaulē. Līdz ar to nav brīnums, ka vairāki mūzikas cienītāji ir sajūsmā par viņa atgriešanos aktuālās mūzikas apritē. Bez šaubām jauns singls nozīmē, ka tam tuvākajā laikā sekos arī vesels albums, un mēs jau degam nepacietībā, lai uzzinātu vairāk. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white