Vai spēj saklausīt Edu Šīranu Liama Peina jaunajā dziesmā?

Publicēšanas datums : 19.05.2017

Beidzot savu solo izgājienu veicis arī “pēdējais” One Direction dalībnieks! Noklausies, kā tad viņam tas ir izdevies! 

Liams Peins (Liam Payne) beidzot ir laidis klajā savu ilgi gaidīto solo debijas singlu “Strip That Down”. Tajā piedalās arī slavenās hip-hop apvienības Migos dalībnieks Quavo. 

image 2
Quavo

 

Kā jau paredzējām, Liama solo singls ir ieturēts R&B stilā, kas viņam šķiet ļoti atbilstošs. Dziesma ir ātra, skanīga, piemērota kā radio, tā arī deju grīdai. Ar šo skaņdarbu Liams pavisam noteikti sasniegs jaunu auditoriju, kurā varētu būt vairāk vīriešu kārtas piekritēju. 

Ieklausoties dziesmas vārdos, skaidrs, ka tie kalpo arī par dzēlīgu piezīmi One Direction. “Es agrāk biju 1D (One Direction), tagad esmu ārā brīvs / Cilvēki grib, lai esmu kaut kas viens, bet tas neesmu es,” (I used to be in 1D, now I’m out free / People want me for one thing but that’s not me) pārejot uz piedziedājumu, dzied Liams. Taču tas nav noslēpums, jo Liams nesen atklājis savas domas par Harija Stailsa (Harry Styles) jauno daiļradi, par ko vairāk uzzināsiet šeit

Tāpat zināms, ka dziesmu “Strip That Down” Liamam palīdzējis sarakstīt Eds Šīrans (Ed Sheeran). Tomēr, kā mūziķis atklājis sarunā ar BBC Radio 1 dīdžeju Niku Grimšovu (Nick Grimshaw), “Galway Girl” dziedātājs ir arī dzirdams singlā. Ieklausieties uzmanīgi! Vai dzirdat Eda balsi? Ja atbilde ir “nē”, tad pateiksim priekšā – Eds iedziedājis/ierunājis galveno piedziedājuma frāzi: “Oh, strip that down, girl. Love when you hit the ground, girl.” 

image 1
Ed Sheeran

 

“Es viņam [Edam] piedāvāju iedziedāt kaut ko vairāk, bet viņš atbildēja: “Nē, nē, es gribu būt tā “strip that down” balss!”” Grimšovam atklājis Liams. 

liam this morning on with brand new music. i do NAHT look cool with this chain on, i look like the mayor.

A post shared by nicholasgrimshaw (@nicholasgrimshaw) on

 

Varam saderēt, ka, uzzinot par frāzes “strip that down” balsi, jūs vairs nevarēsiet klausīties šo dziesmu, nedomājot par Edu Šīranu! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white