Uzzini, kurš piebiedrosies Ādamam Levīnam un Kellijai Klārksonei šova „The Voice” 14.sezonā!

Publicēšanas datums : 19.10.2017

Ališa Kīza (Alicia Keys) atkal ir viena ugunīga meitene („Girl on Fire”)!

36 gadus vecā amerikāņu dziedātāja atkal atgriezīsies televīzijas talantu šovā „The Voice” kā viena no tiesnešu četrinieka.

image 4
Alicia Keys


Par to trešdien, 18.oktobrī paziņojusi viņas kolēģe Kellija Klārksone (Kelly Clarkson), kurai šova 14.sezona būs pirmā tiesneses krēslā. Līdz ar to abas meitenes četros sarkanajos grozāmajos krēslos pievienosies šova veterāniem kantrī māksliniekam Bleikam Šeltonam (Blake Shelton) un grupas Maroon 5 solistam Ādamam Levīna (Adam Levine).

image 1
Adam Levine & Blake Shelton


„Aizstāvēšu savu kroni!” Kīza izsaukusies, kad reklāmas video Klārksone viņai atvērusi studijas durvis.

15 „Grammy” balvu laureāte „The Voice” 12.sezonā bija tā uzvarētāja Krisa Blū (Chris Blue) skolotāja.

image 3
Alicia Keys & Chris Blue


Tagad viņa, protams, cerot uz vēl vienu uzvaru, bet, ja tas neizdosies, vismaz abas ar Klārksoni „sadošot tiem puišiem pa pakaļu”.

Atgādinām, ka šova 13.sezonā, kura vēl notiek pilnā sparā, tiesnešu paneli bez Šeltona un Levīna papildina Dženifera Hadsone (Jennifer Hudson) un Mailija Sairusa (Miley Cyrus).

image 2
Adam Levine, Miley Cyrus, Jennifer Hudson & Blake Shelton


„Mēs ar prieku sveicam atpakaļ Ališas pozitīvo enerģiju, sacensību garu un nenoliedzamo talantu. Viņa šovam piešķir cita līmeņa eksperta skatījumu un ir pierādījusi, ka prot palīdzēt māksliniekiem uzvarēt,” savā oficiālajā paziņojumā teicis kompānijas „NBC Entertainment” alternatīvās un realitātes raidījumu sadaļas prezidents Pols Telegdijs (Paul Telegdy).

image 5
Paul Telegdy


„Ališas, Kellijas, Bleika un Ādama starpā valdošā ķīmija parūpēsies, lai šova 14.sezona būtu pilnīgi iepriekš neparedzama un ārkārtīgi aizraujoša.”

„The Voice” 14.sezonas reklāmas klipu vari noskatīties zemāk.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white