Uzzini, kas Keitijai Perijai liek justies seksuāli atbrīvotai

Publicēšanas datums : 11.08.2017

Ja domā, ka seksuāli atbrīvotam cilvēkam var palīdzēt justies tikai apģērba trūkums, padomā vēlreiz!

Dziedātāja Keitija Perija (Katy Perry) apgalvojusi, ka tieši viņas īsie mati esot tie, kas ļaujot viņai „justies seksuāli un politiski atbrīvotai”.

image 3Dziesmas „I Kissed a Girl” izpildītāja ir ne pa jokam slavinājusi savas superīsos superizbalinātos matus, pie kuriem viņa tika šā gada martā pēc tam, kad bija izjukušas mākslinieces attiecības ar aktieri Orlando Blūmu (Orlando Bloom).

image 1
Katy Perry; Orlando Bloom


Keitija jau iepriekš bija stāstījusi, kā viņa vēlētos pārveidot feminismu ar savu matu sakārtojumu, bet tagad žurnālam „W” viņa vēl specifiskāk aprakstījusi, kā jaunā frizūra viņai liekot justies.„Ar īsiem matiem viss ir daudz jautrāk!” viņa izsaukusies. „Es vienkārši pieceļos un eju. Tagad ar šiem matiem es jūtos tik atbrīvota. Būtībā jūtos atbrīvota par 360 grādiem – no visām pusēm. Vai tas būtu politiski, mentāli, garīgi, seksuāli. Es jūtos atbrīvota no visām lietām, kas man nenes labumu.

I WASNT READY TILL NOW

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) onEsmu padevusies un ar prieku sveicu savus 30 gadus. Jūs nevarat man piedāvāt neko tādu, lai es vēlētos atgriezties savos 20. Lai nonāktu šajā vietā, man bija pamatīgi jāpiestrādā pie savas sirds, dvēseles, prāta un ķermeņa. Kopš esmu to izdarījusi, atkal ir sākušas uzplaukt daudzas skaistas lietas.”

fifth element flow

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) onAtgādinām, ka šā gada jūnijā Keitija laida klajā savu piekto studijas albumu „Witness” un kopš tā laika ir bijuši ļoti aizņemta, to reklamējot. Runājot par albumu, ko veido elektropopa skaņu un personiskāku dziesmu sajaukums, 32 gadus vecā māksliniece atzinusi, ka, kad viņa rakstot mūziku, viņai patīkot ieskatīties savās dziļākajās jūtās.

image 2„Manas dziesmas ir ļoti personiskas. Dažreiz tās ir par cilvēkiem, kuru manā dzīvē vairs nav, dažreiz tās ir par neatbildētu mīlestību. Pagājušo reizi, kad devos koncertturnejā, es nespēju izpildīt dažas no savām dziesmām, jo tās mani ļoti apbēdināja,” Perija atklājusi.

Nu, katram jau zināms, ka būšana „pieķēdētai ritmam” vai „labas apetītes” novēlējums spēj ļoti apbēdināt…


Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white