Top jauna meiteņu supergrupa

Publicēšanas datums : 11.01.2017

Katrs taču kādu reizi esam sapņojis par savu ideālo puišu vai meiteņu supergrupu, kas sastāvētu tikai no mūsu iemīļotajiem māksliniekiem, kuri cits citu lieliski papildinātu gan stila, gan vokāla ziņā.

Labas supergrupas apkārt nemētājas, tomēr Tvitera dzīlēs pavisam nesen noformējies tāds ansamblis, ko mēs atzīstam par teju vai ideālu.

Ja vien pareizi tulkojam nesen publicēto foto, tad Lorde, Čārlija XCX (Charli XCX) un Kālija Reja Džepsena (Carly Rae Jepsen) tāpat vien kopā netusē, viņām padomā droši vien ir kāds muzikāls materiāls.


Lordes komentārs pie bildes, kurā viņa pārējām divām dziedātājām vaicā: “Vai mēs kādu dienu nevarētu izveidot stilīgu meiteņu grupu?” šo mūsu pārliecību tikai pastiprina.Vismaz Čārlija ir ar mieru. “MĒS ESAM STILĪGA MEITEŅU GRUPA!” viņa attvītojusi atpakaļ, tomēr ir kāds āķis: “Apsoliet man, ka neviena neaizies, lai sāktu savu solo karjeru?” viņa pamatoti izklausās uztraukusies.Tādu solījumu dot nevienam nav viegli, īpaši ja katrai potenciālās grupas dalībniecei jau IR plaukstoša solo karjera. Tomēr mēs ārkārtīgi novērtējam Čārlijas rūpes par jaunradītā trio nākotni.

Kuras solistes atrastos jūsu sapņu meiteņu supergrupā?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white