Tinaše un Future kopā apdzied izbalējušu mīlestību

Publicēšanas datums : 14.02.2018

Lēnais gājies pretī Tinašes (Tinashe) turpinājumam viņas 2016.gadā izdotajam digitālajam albumam „Nightstride” turpinās.

Pagājušajā mēnesī 25.jubileju nupat nosvinējusī māksliniece laida klajā dziesmu „No Drama”, kurā viņai pievienojās grupas Migos dalībnieks un amatu apvienošanas kārtībā Cardi B līgavainis Offset.Tagad dziedātāja savus fanus ir iepriecinājusi ar vēl vienu jaunu dziesmu „Faded Love” – ritmisku, Stargate producētu gabalu, kurā viņai pievienojies reperis Future, ar kuru viņa jau tika sadarbojusies sava 2014.gada albuma „Aquarius” dziesmā „How Many Times”.

image 4„Faded Love” tātad ir jau otrā dziesma, kas nākusi no Tinašes ilgi gaidītā trešā albuma „Joyride”, kura izdošana paredzēta šā gada aprīlī.Sākotnēji „Joyride” bija paredzēts laist klajā jau 2016.gadā, bet tā izdošana tika apturēta, pašas dziedātājas vārdiem izsakoties, „radošu domstarpību” dēļ.

Tā vietā viņa digitālā formātā laida klajā „Nightstride”, kas bija pa pusei dziesmu izlase (mixtape), pa pusei albums, lai palīdzētu faniem vismaz šādā veidā tikt pāri jauna albuma trūkumam.

image 2Pati Tinaše šo lēmumu atzinusi par labu esam. Nesenā intervijā žurnālam „W” viņa smējusies: „Šis ir pagaidām labākais „Joyride” variants.”

Kā dziedātāja atklājusi šim pašam žurnālam, mums priekšā vēl ir dziesmas „Me So Bad”, kurā viņai piebiedrojušies Ty Dolla $ign un French Montana, izdošana.

image 3
Ty Dolla $ign; French Montana


Albumā būšot iekļauta arī sadarbības dziesma ar kādu pagaidām noslēpumā turētu sieviešu kārtas izpildītāju.

„Tas būs pārsteigums,” teikusi Tinaše.

image 1
Tinashe


Kā tev patīk Tinašes un Future „Izbalējusī mīlestība”?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white