The Chainsmokers oficiālais "Paris" video

Publicēšanas datums : 17.02.2017

Viens no pēdējā laika mīļākajiem producentu duetiem The Chainsmokers turpina gatavoties sava debijas albuma izdošanai publicējot dziesmas “Paris” oficiālo mūzikas video klipu. 

The Chainsmokers, kas nesen izziņoja sava debijas albuma nosaukumu un izdošanas datumu – “Memories: Do Not Open” iznāks 7. aprīlī – ir publicējuši sava jaunākā hita “Paris” oficiālo mūzikas video klipu. 

Kā apvienības puiši nesen atklājuši saviem faniem Twitterī, albumā “Memories: Do Not Open” būs pilnīgi jaunas un nedzirdētas dziesmas, neskaitot “Paris”, kas būs projekta vadošais singls. 

 

“Paris” ir pirmā dziesma kopš 2015. gada “New York City”, kurā elektroniskās deju mūzikas duets The Chainsmokers izvēlējies ņemt vadību savās rokās. Proti, Endrū Tagarts (Andrew Taggart) šoreiz izpilda dziesmas vokālo partiju viens pats, apdziedot romanci franču galvaspilsētā ar pop dziesmas cienīga izpildītāja pārliecību. Tomēr fonā dzirdam sieviešu vokālu, kas nav reģistrēts, taču mums ir zināms, ka to iedziedājusi Emīlija Varena (Emily Warren). 

image 1
Emily Warren
 

Skaties The Chainsmokers oficiālo mūzikas video klipu dziesmai “Paris” zemāk! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white