Tev ir jādzird šis Kygo radītais remikss MGMT hitam "Electric Feel"!

Publicēšanas datums : 11.08.2017

Ļauj vaļu labajām sajūtām, klausoties šo Kygo remiksu Henrija Grīna (Henry Green) izpildītajai MGMT “Electric Feel” kaverversijai! 

Ja nu tavā dzīvē pietrūkst tropisko noskaņu, tad, kā jau parasti, norvēģu dīdžejs un producents Kygo par tevi parūpēsies. Kārtējo reizi mūziķis ir pārsteidzis visus, dāvājot remiksu vienai no savām mīļākajām dziesmām – MGMT hitam “Electric Feel”. 

Remikss gan veikts tieši MGMT izpildītajai dziesmai, bet gan Henrija Grīna akustiskajai kaverversijai. Kygo ir izdevies atrast zelta vidusceļu starp pagājušās desmitgades hipster elektro fanku un sev raksturīgo tropu skaņu. Šajā vasarīgajā remiksā it ir nekas šokējošs. Tas ir par relaksāciju, lai gan gala rezultāts joprojām ir absolūts saules pieliets seksīgums. 

Aktīvāki Kygo sekotāji noteikti jau zina, ka viņa remikss Grīna kaverversijai nav jaunums. Izrādās, ka mūziķis to publicējis jau 2013. gada oktobrī vietnēs SoundCloud un YouTube, tomēr oficiālu atļauju publicēt remiksu tādās vietnēs kā Spotify, Apple Music un Tidal viņš tā arī neieguva. Taču labs nāk ar gaidīšanu, un gandrīz četrus gadus vēlāk Kygo beidzot ir saņēmis augstāk stāvošo svētību palaist dziesmu arī šo straumēšanas platformu ūdeņos. Tieši laikā, lai radītu ideālo vasaras izskaņu! 

Mākslinieki: Kygo, Mgmt

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white