Teilores Sviftas fani nav apmierināti ar Kimas Kardašianas jaunāko Instagram publikāciju

Publicēšanas datums : 06.12.2017

Kanje Vesta (Kanye West) sieva publicējusi bildi no repera “Famous” izstādes, kurā redzama arī kailā Teilores Sviftas (Taylor Swift) vaska figūra. 

Ja ir kāds cilvēks, kas negrasās “palaist vaļā” vecos kašķus ar Teilori Sviftu, tad tā noteikti ir Kima Kardašiana (Kim Kardashian). Pirmdienas vakarā, 4. decembrī, realitātes šovu zvaigzne savā Instagram profilā publicēja bildi no Kanje Vesta 2016. gada “Famous” izstādes, kurā bija redzamas vairāku slavenību kailās vaska figūras, tostarp arī viņas un Teilores Sviftas, gultā ar pašu reperi. 

Pie pašas bildes Kardašiana gan ar gariem tekstiem neizpaudās, atklājot mums savus rīcības motīvus. Viss, ko viņa piebildusi, bija: “Slaveni,” kas ir gan izstādes, gan arī repera dziesmas nosaukums. 

famous

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

Kā jau kaislīgiem faniem pienākas, Sviftas atbalstītāji pavisam ātri pārpludināja Kardašianas publikācijas komentāru sadaļu ar žurkas emotikoniem – skaidra atbilde uz viņas apvainojumiem, ka Svifta ir čūska, jo, kā jau vairāki dziedātājas fani uzsver, čūskas ēd žurkas. 

image 1

 

Starp neskaitāmajām žurkām dziedātājas fani arī izmantoja vairākus citātus no Sviftas dziesmām. Piemēram, “Pasaule iet uz priekšu uz kārtējo dienu kārtējo drāmu, drāmu, bet ne man, ne man, viss, par ko es domāju, ir karma” (The world goes on another day, another drama, drama, but not for me, not for me, all I think about is karma) vai “Tieši tāpēc mums nevar būt jauku lietu” (This is why we can’t have nice things). 

Grūti pateikt, vai šis kašķis reiz beigsies, taču izskatās, ka tuvākajā laikā nedz Kardašiana, nedz Teilores fani negrasās padoties. Ja gribiet zināt pašas Teilores domas visā šajā sakarā, droši vien iekārtojieties ērtāk un vēlreiz noklausieties viņas jauno albumu “Reputation”. Tur viss ir pateikts melns uz balta. 

Mākslinieki: Taylor Swift, Kanye West

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white