Teilore Svifta ir īsta draudzene

Publicēšanas datums : 21.04.2017

Chance the Rapper un Ališa Kīza (Alicia Keys) nav vienīgie mūziķi, kuriem izdevies iekļūt žurnāla „TIME” sastādītajā 100 ietekmīgāko cilvēku pasaulē sarakstā.

Bez jau mūsu iepriekš pieminētajiem mūziķiem, sarakstu grezno arī Džona Ledženda (John Legend), Demī Lovato (Demi Lovato) un Eda Šīrana (Ed Sheeran) vārds. Pēdējam no tiem supermīļu veltījumu sarakstījusi pati Teilore Svifta (Taylor Swift), reizi un par visām pierādot, ka ir viena īsta draudzene.

image 2
John Legend; Demi Lovato


Pašā sākumā viņa sāk ar Eda cildinājumu, nosaucot viņa panākumus mūzikā par vienu no „visiespaidīgākajām paša veidotajām karjerām”. Turpinājumā Svifta apraksta Šīrana mērķtiecību un neatlaidību, nosaucot viņu par „cīnītāju”.

„Vai nu apzināti vai neapzināti, bet, kad Eds nosprauda savus muzikālos mērķus, viņš no puikas pārvērtās par tanku,” rakstījusi Teilore.

Thank you to ms. Swift for being the surprise guest this evening !

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos) on„Viņu pasargā necauršaujamas un vienmēr klāt esošas entuziasma bruņas, kas ir viņu pasargājušas no jebkurām neveiksmēm, vilšanām vai nenovērtējuma. Viņa atbilde jebkurai neveiksmīgai idejai ir gandrīz tūlītēja jauna ideja.

Viņš ir kā cīnītājs, kurš pēc sitiena tik strauji pielec kājās, ka tu pat nepamani, ka viņš ir bijis notriekts zemē.”

Tāpat savā slavas dziesmā Edam Šīranam Teilore atklāj, ka ne mirkli nav šaubījusies par to, ka viņas draugs tiks pie „Grammy” balvas, pasakot viņam, ka kādu gadu visas balvas tikšot viņam vienam pašam.

When Ed shows up in a red coat for the 4th of July because he just can't let it go. @teddysphotos

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on„Pāris nedēļu vēlāk mēs satikāmies kādā deju apavu veikalā Londonā, kur es biju ieradusies, lai iegādātos dejošanas tērpus mēģinājumiem, un viņš teica: „Šis tev ir jādzird,”” viņa atcerējusies.

„Viņš tikko bija pabeidzis šo dziesmu, kas saucās „Thinking Out Loud”, kas galu galā saņēma „Grammy” balvu kā 2016.gada Gada dziesma.Kā lai pabeidz tik mīļu veltījuma rakstu? Atgādinot Šīranam, ka labākais ir tikai vēl priekšā.

„Apsveicu savu draugu Edu par mantojumu, ko tu jau esi radījis, un par izcilo ideju dziesmai, kura tev droši vien pirms pāris minūtēm ir ienākusi prātā,” Teilore beigusi savu rakstu.

Vai tie esam tikai mēs, kuriem pēkšņi kaut kas iebiris acī?

image 1
Ed Sheeran & Taylor Swift


Ar pilnu žurnāla „TIME” 100 ietekmīgāko cilvēku sarakstu vari iepazīties šeit.

Turpat vari arī izlasīt visu Teilores veltījuma tekstu oriģinālvalodā, kā arī iepazīties ar citu mākslinieku, piemēram Eltona Džona (Elton John) veltījumiem saviem kolēģiem.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white