Take That milzīgais jaunais singls "Giants"

Publicēšanas datums : 17.02.2017

Britu puišu grupa Take That publicē savu milzonīgo jauno singlu “Giants”. 

Ja pēdējā laika ziņas par mini Take That apvienošanos no jauna neiekurināja tevi sajūsmu, tad kā būtu ar pilnīgi jaunu dziesmu no slavenajiem puišiem? (Bez Robija Viljamsa (Robbie Williams), protams.) Šī ir jūsu laimīgā diena, jo Gerijs Bārlovs (Gary Barlow), Hovards Donalds (Howard Donald) un Marks Ouens (Mark Owen) ir izdevuši savu jaunāko singlu “Giants”. 

Dziesmu “Giants” ir producējis Marks Ralfs (Mark Ralph), kurš iepriekš ir palīdzējis radīt topu grāvējus tādiem māksliniekiem kā Clean Bandit un Years & Years. Tas principā garantē ļoti cerīgas iespējas arī Take That iekarot šī gada topus ar savu jauno skaņdarbu. 

Singls būs dzirdams arī grupas topošajā albumā “Wonderland”, kuru plānots izdot šī gada 24. martā. Kopumā tas būs Take That astotais studijas albums. (Vai sajutāties veci? Nekas, mēs arī.)

image 2

 

Tomēr, kā jau iepriekš esam ziņojuši, Robijs Viljamss atkal apvienosies ar vecajiem draugiem britu muzikālā realitātes šova “Let It Shine” finālā, kas norisināsies jau 25. februārī. Par to vairāk vari izlasīt šeit

image 1

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white