Superzvaigznēm piepildīts albums no visstraujāk uzlecošā britu producenta

Publicēšanas datums : 14.07.2017

Kelvins Heriss (Calvin Harris) un DJ Khaled nav vienīgie, kas radījuši vasaras albumu ar kaudzi superzvaigznēm. Tiem pievienojas arī Mura Masa. 

Mura Masa ir daudz līdzīgāks Kelvinam Herisam nekā viņa pieticība ļautu jaunajam mūziķim to atzīt. Viņi abi uzsāka savu karjeru agrā jaunībā, realizējot savas idejas guļamistabā. Abi šobrīd spēj piesaistīt mūzikas industrijas lielākos vārdus bez liekām grūtībām. Turklāt abi piedāvā savus jaunākos albumus kā skaņu celiņu 2017. gada vasarai. Tomēr, kamēr Herisa “Funk Wav Bounces Vol. 1” ir apzināts atskats pagātnē, Mura Masa debijas projekts ir uz priekšu ejošs un futūristisks, jaunām vīzijām piepildīts meistardarbs. 

Dažu brīdi pat grūti noticēt, kā gan 21 gadu vecais jaunietis savam debijas albumam piesaistījis tādas zvaigznes kā Charli XCX, A$AP Rocky, Desiigner, Christine and the Queens, Deimonu Albarnu (Damon Albarn) no Blur/Gorillaz un daudzus citus. Taču jūs tikai paklausieties viņa radītajās dziesmās – kurš gan negribētu būt daļa no viņa darbiem?! 

Par spīti zvaigžņotajam sadarbības partneru sarakstam, jāpiebilst, ka Mura Masa pārāk nepaļaujas tikai uz viņiem. Vairākās dziesmās, piemēram, “Messy Love” un “Blu”, dīdžejs pārliecinoši uzņemas vadību, atstājot vokālus kā rotājumus, lai piešķirtu tām vairāk dvēseles. Novērtējot mūziķa veikumu ar 5 (no 5) zvaigznēm, EDM portāls “EDM Sauce” raksta: “Ar plašu dažādu dziesmu klāstu, Mura Masa izceļas no citiem producentiem ar savu spēju pielāgot dažādu sadarbības mākslinieku spēcīgākās puses caur savām unikālajām producēšanas spējām. Mura Masa albums ir aizraujošs, valdzinošs, unikāls un pavisam noteikti gaidīšanas vērts.” 

Mura Masa varbūt nav Kelvins Heriss, bet hita “Slide” autoram pavisam noteikti vajadzētu skatīties pār plecu, jo jaunajam talantam šis ir tikai sākums. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white