Šoreiz uz interviju ar kucēniem devusies Mailija Sairusa

Publicēšanas datums : 12.10.2017

Dziedātāja runā par albumu “Younger Now” un sajūtām pirmo reizi vairāku gadu laikā izpildot “The Climb”, kamēr viņu ielenc bariņš kucēnu.

Līdz šim esam redzējuši, kā ar kucēniem intervijas laikā rotaļājas Liams Peins (Liam Payne) (skaties šeit) un Niks Džonass (Nick Jonas) (skaties šeit). Tagad kārta uz piemīlīgo “Buzzfeed” interviju pienākusi Mailijai Sairusai (Miley Cyrus).

Svinot viņas albuma “Younger Now” iznākšanu un šova “The Voice” jaunās sezonas sākšanos, šī bija perfektā intervija dzīvnieku aizstāvei. Runājot par jaunās mūzikas iedvesmas avotiem, Mailija atklāja, ka viņu iedvesmo krāsas, tāpēc savu jauno albumu dziedātāja sarakstīja personīgajā studijā “Rainbowland”, kas ir arī nosaukums viņas duetam ar Dolliju Pārtoni (Dolly Parton). 

image 1
Miley Cyrus & Dolly Parton

Jautājot, kādas bija dziedātājas sajūtas izpildot “The Climb” pirmo reizi tik ilgā laikā, Sairusa atbildēja: “Tas bija tik labi, jo tam bija jēga. Kad notika traģēdija Lasvegasā, bija lieliski varēt nodziedāt to dziesmu un padarīt to aktuālu tam, ko visiem vajadzēja dzirdēt: ka vienmēr priekšā būs vēl viens kalns, vēl viens šķērslis, bet dzīve ir par kāpšanu.” 

Uz jautājumu “Vai tev ir kāds ieteikums jaunām sievietēm, kas jūtas apspiestas, kad runa ir par viņu identitāti?” Mailija atbildēja: “Mans ieteikums būtu, ielenc sevi ar cilvēkiem, kas domā līdzīgi tev, bet arī pārliecinies, ka atver sevi dažāda tipa cilvēkiem. Galvenokārt turi sev apkārt cilvēkus, kas vienmēr tevi cels un atbalstīs.”

Ko vēl Mailija atklāj intervijā, skaties klipā zemāk! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white