Šons Pols dod priekšroku ierakstīt dziesmas ar sievietēm

Publicēšanas datums : 06.03.2018

Šons Pols (Sean Paul) savas karjeras laikā ir sadarbojies ar neskaitāmiem māksliniekiem – gan vīriešiem, gan sievietēm. Tomēr viņš atklāj, ka vislabākais rezultāts nāk no sadarbībām ar sievietēm. 

Februāra vidū jamaikiešu superzvaigzne Šons Pols laida klajā jaunu dziesmu, kuras nosaukums ir “Mad Love”. Tajā viņš sadarbojies ar Deividu Getu (David Guetta) un Becky G. Fakts, ka mūziķis sadarbojas ar citiem māksliniekiem nav nekāds pārsteigums. Patiesību sakot, tā ir ierasta lieta. Šodienas mūzikas pasaulē dzirdēt hitu, kurā nepiedalās Šons Pols, jau šķiet lielāks pārsteigums nekā dzirdēt viņu jaunā sadarbībā ar kādu latīņamerikāņu mūzikas zvaigzni, dīdžeju vai dāmu, kura vēlas savai dziesmai piešķirt kādu pikantu odziņu. 

image 1
Sean Paul
 

Lai gan Šons Pols ir sadarbojies ar tādiem māksliniekiem kā Enrike Iglesias (Enrique Iglesias), Pitbull, DJ Khaled un citiem, viņa kopdarbi ar sieviešu izpildītājām ir krietni vairāk. Lai noskaidrotu, kādēļ Pols dod priekšroku darbam ar dāmām, piedāvājam izlasīt fragmentu no intervijas, kas atrodama žurnālā “Billboard”! 

 

Tā vien šķiet, ka tu esi dučiem un dučiem dziesmās. Kā tu izvēlies īsto sadarbību?

Kad es esmu mājās Jamaikā, es tiecos strādāt pa naktīm, kas man ir studijas laiks. Visa sāls ir tā, ka tev ir jābūt aktuālam. Dziesmām ir jāspēj dzīvot gadiem ilgi, bet ir tik daudz jaunu dziesmu, kas nāk manā virzienā, bet paiet daži mēneši un tev jau atkal vajag jaunas dziesmas. Tāpēc es galvenokārt koncentrējos uz laika pavadīšanu studijā, klausoties mūziku. Kad es esmu ārzemēs, es pavadu daudz laika radošajās nometnēs vai producēšanas nometnēs, kur producents atnāk pie manis ar kaudzi tekstu vai arī es ierodos ar kaudzi tekstu. Tas man ir vislabākais bizness. Tas un uzstāšanās. 

 

Ko tu meklē dziesmā, lai, to dzirdot, tu gribētu iesaistīties? 

Ritmam ir jāuzrunā mani. Ir tik daudz dziesmu. Dažreiz es jau būšu ierakstījis kaut ko līdzīgu, tāpēc es vairs neizvēlēšos darīt to pašu. Es mīlu jaunas dziesmas, bet tām ir jāiekļauj to, ko es pazīstu kā autentisku dancehall mūziku. Proti, tajā ir jābūt kaut kam no vecā un jau labi izkoptā žanra standarta. Tāda stila dziesmas tiešām iekurina manu radošumu un es varu radīt dažādas, jaunas melodijas. Tomēr tam visas ir jāsākas ar labu ritmu. 

 

Tu esi strādājis kopā ar Becky G, un zināms, ka tu arī esi padarbojies ar Karol G. Un, protams, ar Siu (Sia) dziesmā “Cheap Thrills” un Clean Bandit un Annemariju (Anne-Marrie) “Rockabye”. Kas ir ar tevi un sievietēm? 

Daudzas no manām dziesmām ir par mīlestību. Tās ir par labi pavadītu laiku. Tāpēc tās ir dabiskas. Kad es ballējos, es ballējos kopā ar dāmām. Es esmu ierakstījis arī dziesmas ar citiem māksliniekiem, piemēram, Enriki un Daddy Yankee. Tomēr dziesmas, kurām ir fenomenāli panākumi, vismaz manā gadījumā, ir tās, kuras ir kopā ar sievietēm. Karol G ir skaists talants pati par sevi. Viņa patiesībā ieradās Jamaikā, lai strādātu ar mani. Becky G – es ļoti lepojos, kā viņa ir pakāpusies savā karjerā. Viņa ir trīskāršais drauds: viņa māk dejot, viņa māk dziedāt un viņa var arī repot. 

Love me, give me some #MadLove

A post shared by Becky G (@iambeckyg) on

 

Šona Pola jauno singlu “Mad Love” noklausies zemāk! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white