Skandāls ap Selēnas Gomesas uzstāšanos American Music Awards

Publicēšanas datums : 20.11.2017

Vai Selēnas Gomesas (Selena Gomez) pirmā uzstāšanās pēc nieres transplantācijas 2017.gada American Music Awards ceremonijā ir izgāzusies?

Kā šķiet, pēc daudzu domām tā tiešām noticis.

image 2
Selena Gomez


Lai cik arī iespaidīga mums šķistu popzvaigznes atgriešanās uz skatuves tikai dažus mēnešus pēc tam, kad viņai veikta nieres pārstādīšanas operācija, šā gada American Music Awards skatītāji pārmet Gomesai, ka viņa visā savas dziesmas „Wolves” izpildīšanas laikā esot tikai plātījusi muti, ļaujot skanēt fonogrammai.

image 1
Selena Gomez


Kā ziņo ārzemju masu mediji, viņi esot lūguši komentārus dziedātājas pārstāvjiem, bet ne tie, ne pati Selēna saviem apvainotājiem pagaidām publiski nav atbildējuši.

image 3
Selena Gomez


Jāpiezīmē, ka Gomesa pasākumā pirmo reizi demonstrēja platīnblondus matus un, tērpusies apakšveļai līdzīgā tērpā, kopā ar savu kolēģi un dziesmas „Wolves” sadarbības partneri Marshmello un veselu baru dejotāju, lai izpildītu savu hitu, kāpa uz skatuves, kas bija iekārtota kā auto avārijas vieta.Kamēr daži no SelGo faniem aizstāvējuši mākslinieci un pauduši savu apbrīnu dziedātājas iekšējam spēkam šāda skandāla vidū, citi jutušies savādāk.„Selēna Gomesa neprot dziedāt, pat ja no tā atkarīga viņas dzīvība, ierakstījis kāds Tvitera lietotājs, bet kāds cits piebildis: „Bez naida, bet Selēna Gomesa skaidri un gaiši izmanto fonogrammu.”
„Es mīlu Selēnu Gomesu, bet viņa tik atklāti rādīja, ka visu dziesmu tikai plāta muti, tāpēc jau viņa 99% savas uzstāšanās laika pavadīja noliektu galvu un slēpjot seju aiz matiem,” savu attieksmi paudis kāds Tvitera lietotājs. „Meitene neprot dziedāt „dzīvajā”, tāpēc es nesaprotu, kāpēc viņa vienkārši nevar to atzīt, bet ir spiesta izlikties.”Tikmēr kāds cits fans dalījies savās pārdomās: „Vai cilvēki nevarētu beigt nomelnot Selēnas Gomesas uzstāšanos tāpēc, ka viņa acīmredzami izmantoja fonogrammu? Es gribētu redzēt, kā jūs tiktu galā ar to, ar ko pēdējā gada laikā ir nācies saskarties viņai, un uzstātos miljonu priekšā.”Vēl kāds cits dziedātājas atbalstītājs apšaubījis tik skarbas kritikas nepieciešamību rakstot: „Kāpēc fonogrammas izmantošana tiek uzskatīta par tik briesmīgu lietu? Mani tas patiešām interesē. Manuprāt, tas nav adekvāti.”Ko tu domā par šo skandālu, kas apvij Selēnas uzstāšanos? Un par viņas blondajiem matiem?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white