Sia un Pink krīt ūdenī ar vērienu

Publicēšanas datums : 20.03.2017

Pirms kāda laiciņa jau ziņojām, ka norvēģu muzikālais duets Stargate, kuri iepriekš nodarbojās ar dziesmu rakstīšanu un producēšanu vien, 10.martā laida klajā savu pirmo singlu „Waterfall”, kuram savas balsis aizlienējušas tādas izcilas dziedātājās kā Sia un Pink.

Tagad klāt ir arī dziesmas videoklips, kurš, ja atļauts tā izteikties, ir tieši tik pat lielisks kā to izpildošās mākslinieces.

Melodiskās dziesmas, kuras radīšanā piedalījušās abas lieliskās mākslinieces un dziesmu rakstīšanas ģēniji Stargate, videoklipā mums tiek piedāvāts novērtēt ārkārtīgi talantīgus gaisa akrobātus (droši vien Pink ideja!), kuri mūsu acu priekšā virpuļo un dejo tā it kā gravitācijas spēks uz viņiem neattiektos.Atgādināsim, ka norvēģu dziesmu autoru duets, kura sastāvā ir Mikels Storelērs Eriksons (Mikkel Storeleer Erikson) un Tors Ēriks Hermansens (Tor Erik Hermansen), līdz šim ir sarakstījuši 11 dziesmas, kas nokļuvušas Lielbritānijas singlu topa 1.vietā. ieskaitot Bejonses (Beyoncé) „Irreplaceable” un Riannas (Rihanna) „Don’t Stop the Music” un „Diamonds”.

image 9
Stargate

 
Tāpat viņi singlu topa pirmajā vietā palīdzējuši nonākt Bilijai Paiperei (Billie Piper) un grupām Blue un Hear’Say, kas mums vislabākajā veidā atgādina par 90.gadiem.

image 1
Billie Piper


image 2
Blue


image 4
Hear'Say


Ārpus mūzikas Sia ir ļoti skaidri demonstrējusi savu attieksmi pret ASV prezidentu Donaldu Trampu (Donald Trump) un viņa imigrācijas aizliegumu.

image 8
Sia


Nesen dziedātāja solīja dot pretī tik pat lielu ziedojumu, cik kāds cits ziedos Amerikas Civiltiesību savienībai, līdz pat 100 000 dolāru, lai „stātos pretī Trampam” un viņa imigrācijas aizliegumam, kas no viņas puses ir ļoti dāsni.„Palīdziet mūsu homoseksuālajiem & imigrantu draugiem,” viņa rakstīja Tviterā. „Atsūtiet man savas ziedojumu kvītis &aclu & es došu klāt vēl tik pat līdz $100K. #RESIST.”

image 6
Pink


Un, ja noskatītais videoklips jums ir atgādinājis, cik ļoti jums patīk Pink, atgādinām, ka viņa šovasar piedalīsies V festivālā Lielbritānijā šā gada 19. un 20.augustā, kurā atkal kāps uz tā skatuves pēc 10 gadu ilgas pauzes un uzstāsies līdzās tādiem māksliniekiem kā Jay-Z, Elija Goldinga (Ellie Goulding), Stormzy, Clean Bandit, Rudimental, Džeisonam Derulo (Jason Derulo) un daudziem, daudziem citiem.

image 5
Jay-Z

 

image 3
Ellie Goulding


image 7
Rudimental

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white