Sema Smita albums ir arī Nr. 1 Amerikā

Publicēšanas datums : 14.11.2017

Mūziķim šis patiesi ir sapņa piepildījums.

Kā jau ziņojām, pagājušajā piektdienā publicētie britu Oficiālās topu kompānijas (Official Charts Company) dati liecina, ka Sema Smita (Sam Smith) “The Thrill Of It All” savā pirmajā nedēļā ir sasniedzis albumu topa virsotni. Līdz ar to šis ir mūziķa otrais Nr. 1 albums pēc kārtas. Taču izrādās, ka tas nav pieprasīts tikai Smita dzimtenē vien, bet arī citur pasaulē. Piemēram, ASV. 

image 1
Sam Smith

Kā ziņo “Billboard”, svētdien, 12. novembrī, Sems Smits sasniedza būtisku punktu savā karjerā, tiekot pie sava pirmā Nr. 1 albuma ASV. Smitam ir daudz, ko svinēt, tāpēc ir tikai loģiski, ka viņš ar savu sajūsmu dalās sociālajos tīklos. 

Vietnē Instagram mūziķis publicēja bildi, kurā tur gaisā paceltu vienu pirkstu un ir sajūsmā atvēris muti. Pie bildes viņš raksta: “Pilnīgi un galīgi pārņemts. “The Thrill Of It All” ir oficiāli Nr. 1 Amerikā. Patiesi sapņa piepildījums. Paldies jums visiem no dziļākajām manas sirds daļām.” 

 

ASV albums debijas nedēļā pārdevis 185’000 kopiju, ļaujot “The Thrill Of It All” kļūt par šā gada trešo vispirktāko pop albumu. 

Mākslinieki: Sam Smith

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white