Selēnas Gomesas mamma brīdinājusi meitu nestrādāt ar Vudiju Alenu

Publicēšanas datums : 17.01.2018

Meitene darīs to, ko meitene grib, vismaz šī jau nu noteikti.

Pirmdien, 15.janvārī dziedātājas un aktrises Selēnas Gomesas (Selena Gomez) mamma Mendija Tīfija (Mandy Teefey) savos Instagram komentāros ierakstījusi, ka viņa brīdinājusi savu meitu nestrādāt kopā ar režisoru Vudiju Alenu (Woody Allen) gaidāmajā romantiskajā komēdijā „Lietaina diena Ņujorkā” („A Rainy Day in New York”), taču Selēna neesot klausījusies. Kā jau esam rakstījuši iepriekš, jaunajā filmā, kam pirmizrāde paredzēta mazliet vēlāk šogad, būs redzama.

image 4
Mandy Teefey & Selena Gomez


Viss sācies ar to, ka kāds sociālo tīklu lietotājs Tīfijas kontā ierakstījis: „Liec Selēnai rakstiski atvainoties par Vudija Alena filmu.”

Tā vietā, lai šo komentāru ignorētu, aktīvā mūziķes mamma, kura reiz bijusi arī viņas menedžere, atbildējusi pārsteidzoši atklāti, apgalvojot, ka viņai par šo tēmu bijusi saruna ar dziesmas „Bad Liar” izpildītāju, kurā viņa aicinājusi to neparakstīt līgumu par piedalīšanos skandalozā režisora, kuru viņa adoptētā meita Dilana Ferova (Dylan Farrow) apsūdz seksuālā uzmācībā, filmā.

image 3
Selena Gomez & Woody Allen


Tīfija rakstījusi: „Piedodiet, bet neviens nevar piespiest Selēnu darīt to, ko viņa nevēlas. Man ar viņu bija gara saruna par to, lai ar viņu nekontaktējas, bet tā neatrada dzirdīgu ausu.”

image 541 gadu vecā popzvaigznes mamma turpinājusi: „Viņai apkārt ir lielisku cilvēku komanda. Te neviens cits nav vainojams. Neviens viņu nespēj kontrolēt. Viņa pati pieņem visus savus lēmumus.”

image 6
Selena Gomez


Droši vien vispārsteidzošākais šajā atbildē bija tas, ka Tīfija turpinājusi: „Lai kā arī es censtos, nekas no manis teiktā nekrīt svarā.”

Tikmēr Gomesas partneri filmā – aktieri Rebeka Hola (Rebecca Hall) un Timotijs Šalamē (Timothée Chalamet) savās Instagram publikācijās paziņojuši, ka nožēlo savu lēmumu strādāt ar šo režisoru un ka savu filmas honorāru ziedošot cīņas pret seksuālu uzmākšanos atbalstam.Atgādinām, ka nu jau skandalozajā filmā piedalās arī aktieri Ella Faninga (Elle Fanning), Džūda Lovs (Jude Law), Djēgo Luna (Diego Luna) un Ļevs Šraibers (Liev Schreiber).Šodien jau ārzemju presē ir parādījušies ziņojumi, ka arī Selēna esot veikusi ievērojamu ziedojumu kampaņai „Time’s Up”, kas esot „stipri pārsniedzis” viņas honorāru par „Lietaina diena Ņujorkā”.

image 2
Selena Gomez & Timothée Chalamet


Atgādinām, ka Selēnas mamma pēdējā laikā vispār nav mierā ar meitas lēmumiem – ne profesionāliem, ne personiskiem. Vēl pavisam nesen ziņojām, ka viņa kategoriski neatbalsta Selēnas attiecību atjaunošanu ar viņas kādreizējo mīļoto, dziedātāju Džastinu Bīberu (Justin Bieber). Vairāk par to lasi šeit.

image 1
Selena Gomez & Justin Bieber


Vai tiešām Selēna no „labās” meitenes būtu kļuvusi par „slikto”?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white