Selēna Gomesa un Džastins Bībers bauda romantisku atpūtu Lagūnabīčā

Publicēšanas datums : 13.02.2018

Pēc oficiālajiem datiem Valentīna diena varbūt vēl nav pienākusi, bet Selēna Gomesa (Selena Gomez) un Džastins Bībers (Justin Bieber) mīlestības svētkus, iespējams, jau nosvinējuši.

Kā noskaidrojis izklaides kanāls „E! News”, saldais pārītis pagājušajā nedēļas nogalē bijis aizlavījies uz Lagūnabīču Kalifornijā, kur apmeties skaistajā viesnīcā „Montage”.

Kā pavēstījis kāds zinātājs: „Sestdienas pēcpusdienā šoferis aizvedis Džastinu un Selēnu un Lagūnabīču. Džastins jau vairākkārt iepriekš ir apmeklējis viesnīcu „Montage”, un viņam vienmēr patīk tur atgriezties, lai īsu brīdi atpūstos.”

image 1
Justin Bieber & Selena Gomez


Pēc ierašanās viesnīcā pārītis esot devies pastaigā pa taku, no kuras paveras skats uz okeānu. Tā bijusi apmākusies diena, tāpēc abi neesot daudz laika pavadījuši ārā.

Novērotājs ziņojis, ka abi izskatījušies iegrimuši „nopietnā sarunā”, taču tajā pašā laikā kopā „izskatījušies laimīgi”.

image 3
Justin Bieber & Selena Gomez


„Džastins izrādīja Selēnai apkārtni un abi kopā baudīja brīnišķīgo skatu,” piebildis ziņu avots.

Patiesību sakot, kāds Tvitera lietotājs ar vārdu Kriss (Chris) tobrīd viesnīcā uzņēmis ziemas pasākuma bildes, kad pamanījis slaveno pārīti.Kā „E! News” pavēstījis tā informācijas avots, svētdien, kad parādījusies saule, Džastins un Selēna neilgu brīdi pavadījuši pie baseina.

„Viņi bija ģērbušies ikdienišķās drēbēs un izturējās ļoti neuzkrītoši,” skaidrojis novērotājs. „Abi iemalkoja ūdeni un sarunājās. Kad cilvēki sāka viņus ievērot, viss kļuva mazliet haotisks, un cilvēki visā kūrortā sāka par viņiem runāt un nāca uzņemt fotogrāfijas. Viņi izlēma doties uz viesnīcas spa daļu, kur varēja mazliet norobežoties no sabiedrības. Pie baseina viņi vairs neatgriezās un visu dienu pavadīja iekštelpās.”

image 2
Selena Gomez & Justin Bieber


Vēlāk tajā pašā vakarā kāds cits Tvitera lietotājs, vārdā Ādams (Adam), pamanījis SelGo Disnejlendā, kur viņa atpūtusies kopā ar dažiem draugiem. Bībera šoreiz ar viņu kopā nav bijis.„Viņa bija kopā ar lielu draugu baru, kurā Džastins neietilpa, lai gan daudzi cilvēki apgalvoja, ka arī viņš tur esot bijis,” sacījis Ādams. „Viņa atrakciju parkā atradās tikai 45 minūtes. Viņa izturējās ārkārtīgi jauki. Viņa piekrita uzņemt kopbildi un pēc tam novēlēja man jauku vakaru.”

Kā izrādās, tad Bībers svētdienas vakarā ticis manīts, apmeklējot dievkalpojumu El Rey baznīcā Losandželosā.

Kā uzskata lielākā daļa mediju, tad Selēna īsto Valentīna dienu, visticamāk, pavadīs Ņujorkā, piedaloties Modes nedēļā, kur pārstāvēs sevis reklamēto zīmolu „Coach”.

image 4
Selena Gomez

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white