Selēna Gomesa paskaidro, kāpēc pametusi grupu The Scene

Publicēšanas datums : 17.07.2017

Var jau būt, ka dziedātāja Selēna Gomesa (Selena Gomez) kopš savas aiziešanas no grupas The Scene ir kļuvusi par ļoti veiksmīgu solo mākslinieci, tomēr uztraukumam nav pamata: Viņa joprojām mīl savus kādreizējos grupas biedrus kā mīlas balādi, mazais (like a love song, baby).Video čata intervijā ar nosaukumu „Ask Me Anything”, kas tika publicēta 9.jūlijā, Gomesai tika uzdots jautājums par viņas kādreizējo grupu, no kuras māksliniece aizgāja jau tālajā 2012.gadā.

„Tas manā dzīvē bija ļoti īpašs laiks. Manuprāt, kad tev ir 14, 15, 16 gadu un tu mēģini dziedāt par dzīves situācijām, kuras pats vēl neesi pieredzējis, ja runājam pavisam godīgi, diez vai tas tevi padara par mākslinieku,” Gomesa komentējusi savas karjeras agrīno posmu.

Zemāk video ar citām interesantām detaļām par Selēnas dzīvi:„Tāpēc priekš manis tas bija laiks, kad es sāku pētīt, kādā virzienā es gribētu iet, ko es gribētu darīt, un man ļoti palīdzēja apstāklis, ka līdzās bija cilvēki, kas bija vecāki par mani, kas varēja man parādīt ceļu, iedvesmot un mudināt mani,” viņa turpinājusi.

image 1
Selena Gomez


„Un tad pienāca tāds brīdis, kad es jutos gana spēcīga, lai to izdarītu, un gribēju tikt uz priekšu pati saviem spēkiem. Tomēr man ir sajūta, ka tikai tagad esmu sākusi to pa īstam darīt vai vismaz ar „Revival”, kas bija iepriekšējais albums.

image 3Kas attiecas uz grupu The Scene, kuras sastāvā bija tādi mūziķi kā Džoijs Klements (Joey Clement), Deins Forests (Dane Forrest), Gregs Garmans (Greg Garmann), Drū Tobenfelds (Drew Taubenfeld), Ītans Robertss (Ethan Roberts) un Niks Foksers (Nick Foxer), viņu starpā nevaldot nekādas negatīvas emocijas, un Selēnai par kopā pavadīto laiku esot tikai labas atmiņas.

image 2
Selena Gomez & The Scene


„Jā, viņi bija lieliski puiši,” viņa piebildusi.

Vismaz mums vienmēr paliks „Naturally”!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white