Selēna Gomesa palielina distanci no Teilores Sviftas

Publicēšanas datums : 17.02.2017

Vai vari uz sitiena nosaukt pašu populārāko slavenību aplikācijā Instagram? Tev der zināt, ka šī slavenība pēdējā laikā ir vēl krietni palielinājusi savu jau tā iespaidīgo popularitāti.

Kā pagājušā gada beigās ziņoja žurnāls „Forbes”, populārās aplikācijas lietotāja ar visvairāk sekotājiem – popzvaigzne Selēna Gomesa (Selena Gomez) – vakar varēja svinēt sava 110 miljonā sekotāja reģistrāciju, kas, savukārt, nozīmē, ka viņas sekotāju skaits tikai pēdējos divos mēnešos vien ir pieaudzis par septiņiem miljoniem.

image 1
Selena Gomez


Līdz ar to Selēna ir palielinājusi savu atrāvienu no citas popzvaigznes – Teilores Sviftas (Taylor Swift), kurai tagad konkrētajā sociālajā medijā seko vien „nieka” 97,6 miljoni cilvēku. Pērn viņa atradās otrajā vietā, bet arī viņas sekotāju skaits kopš tā laika ir pieaudzis par pāris  miljoniem.

image 2
Taylor Swift


„Paldies jums par 110 miljoniem,” Gomesa rakstīja savā – jā, tu uzminēji – Instagram kontā. „Es apsolu arī turpmāk godināt šo publisko platformu un runāt patiesību, bet, kas vēl nozīmīgāk, ikviens no jums ir mainījis manu dzīvi. Es jums ļoti pateicos.”Kāds ir Selēnas Insta-popularitātes noslēpums? Ja atļauts minēt, tā varētu būt ārkārtīgi izdevusies stila, smaidu un milzīga daudzumu bučģīmīšu alķīmija:

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on


image 3


image 4


image 5


Vai tu jau seko Selēnai Instagramā? Nu, kurš tad neseko!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white