Romantisks pavasara hits no Galantis

Publicēšanas datums : 17.02.2017

Zviedru elektroniskās deju mūzikas producentu duets Galantis sagatavojis šim pavasarim enerģisku un romantisku hitu. 

“Es negribu bagātu puisi / Es neko no tā visa negribu / Nē, tu nevarēsi to iztērēt uz mani / Viss, ko es vēlos / Ir tava saldā, saldā mīlestība,” tā savu jaunāko dziesmu “Rich Boy” iesāk zviedri Kristiāns Karlsons (Christian Karlsson) un Lainus Eklovs (Linus Eklöw), kas profesionāli pazīstami arī kā Galantis. 

“Rich Boy” ir kārtējais ieskats no dueta topošā otrā studijas albuma, kuru plānots izdot šī gada laikā. Iepriekšējais Galantis albums “Pharmacy” iznāca 2015. gadā, pateicoties kuram, viņi viennozīmīgi uzstādījuši jaunus standartus elektroniskajā deju mūzikā. 

“Pharmacy” sasniedza Billboard Dance albumu topa līderpozīciju, ar tajā esošo singlu “Peanut Butter Jelly” un “Runaway (U & I)” palīdzību. Albums ieguva zelta statusu septiņās valstīs, kā arī Grammy nominācijas kategorijās “Labākais deju mūzikas ieraksts” un “Labākais remiksētais ieraksts”. Savukārt dueta 2016. gada hits “No Money” ir kļuvis par grupas līdz šim visveiksmīgāko dziesmu ar 568 miljoniem straumējumu globāli. 

Pavisam nesen Galantis laida klajā dziesmu “Pillow Fight” un pirms tam vēl “Love On Me”, kurā viņi sadarbojās ar austrāliešu dīdžeju Hook N Sling. Duets arī publicēja savu remiksu Eda Šīrana (Ed Sheeran) dziesmai “Shape Of You”. Klausies to zemāk! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white