Romantiskā pasaka Kreiga Deivida „Heartline” video

Publicēšanas datums : 19.10.2017

Kreiga Deivida (Craig David) jaunais videoklips viņa dziesmai „Heartline”, iespējams, ir šī gada visromantiskākais mīlas stāsts.

Pats sirdi sildošās balss īpašnieks savā jaunākajā videoklipā paliek tādā kā fonā, galveno stāsta smagumu iznest uzticot jaunam pārim, kura dalībnieki nāk no dažādām aprindām un atsakās šķirties viens no otra abu dažādo atšķirību dēļ.

Noskaties klipu zemāk!Tā, tagad mēs turam īkšķus par to, lai nākamais Kreiga Deivida videoklips būtu turpinājums šim te, jo mēs trakoti vēlamies zināt, kas ar šo burvīgo pāri notiek tālāk.

Jāpiezīmē, ka dziesma „Heartline” ir pirmais singls no Deivida nākamajā gadā gaidāmā albuma „The Time Is Now”.

image 3Tāpat noteikti atzīmējams ir fakts, ka Kreiga jaunāko singlu palīdzējis radīt ārkārtīgi populārais producents Džonass Blū (Jonas Blue), kurš mūzikas pasaulē debitēja ar Treisijas Čepmenas (Tracy Chapman) dziesmas „Fast Car” remiksu, bet savus nesenākos panākumus guva ar dziesmu „Mama”, kurā sadarbojās ar austrāliešu uzlecošo zvaigzni Viljamu Singu (William Singe).„Heartline” romantiskā ievirze šķiet ļoti laikā, jo Deivids nesenās intervijās atklājis, kāpēc pēdējo gadu laikā bijis tik ļoti piesardzīgs pats sava mīlas dzīvē. Viņš atzinis, ka attiecībā uz cilvēka seksualitāti neatzīst nekādas mākslīgi nospraustas robežas, pats ir atvērts visam, ko dzīve var viņam piedāvāt un kādreiz nākotnē vēlētos veidot ģimeni.

image 1
Craig David


„Esmu atvērts visām iespējām, jo galu galā tā ir viena no tām lietām, kuras man nevajadzētu sev uzspiest un paziņot: „Nē, es esmu heteroseksuāls,” jo tās visas ir muļķības,” viņš teicis britu laikrakstam „The Sun”.

„Man šķiet, ka es to ļoti skaidri paužu savās dziesmās un, kad runāju par attiecībām, tāpēc es arī vairāk neko neteikšu. Ja tu tā jūties, tad tu tā jūties un viss.”

image 2
Craig David


Tāpēc neierobežo arī sevi un jūties, kā vien vēlies, kad nākamā gada janvārī klajā Deivida septītais studijas albums „The Time Is Now”!
 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white