Rita Ora jaunajā albumā alkst tikt novērtēta

Publicēšanas datums : 20.11.2017

Ierakstot jauno albumu, britu dziedātāju Ritu Oru (Rita Ora) vadījusi izmisīga „tieksme tikt novērtētai”.

26 gadus vecā māksliniece pašlaik gatavojas laist klajā savu otro albumu, kas sekotu 2012. gadā izdotajai platei „Ora”, un jau tagad ir iekarojusi publikas simpātijas ar tādiem singliem kā „Your Song” un „Anywhere”.

image 5Jaunais albums sekos visai smagam Ritas dzīves posmam, kad viņa sarāva attiecības ar savu iepriekšējo izdevējkompāniju – Jay-Z piederošo „Roc Nation”, un dziedātāja cerot, ka viņas jaunais muzikālais materiāls parādīs to, cik smagi viņa ir strādājusi pie savas atgriešanās mūzikas pasaulē.„Es domāju, ka šajā albumā tas, kas šīs dziesmas padarīs par Ritas Oras dziesmām, ir tā izmisīgā vēlme tikt novērtētai, vai saprotat, ko es ar to domāju?” Rita, kura nu ir noslēgusi līgumu ar kompāniju „Atlantic Records”, prātojusi sarunā ar portālu noisey.vice.com.

image 2
Rita Ora


„To var just tādās dziesmās kā „Anywhere” un „Lonely Together”, kas, manuprāt, ļoti precīzi raksturo manu albumu. Visas dziesmas tajā ir bāzētas uz ģitāras skanējumu, un, manuprāt, cilvēki to no manis nav gaidījuši. „Anywhere” sākumā gandrīz izklausās pēc kantrī gabala, līdz mēs izdzirdam šos EDM ritmus.”Zvaigzne arī atcerējusies, kā sava iepriekšējā līguma spēkā būšanas laikā jutusies kā slazdā un cik ilgs laiks bijis vajadzīgs, lai klausītāji beidzot izdzirdētu viņas jaunās dziesmas. Par laimi Ritas fani vienmēr viņu ir atbalstījuši ar sociālo tīklu palīdzību, bet viņa pati, lai nepazustu no publikas acīm, piedalījusies dažādos televīzijas projektos, piemēram, britu televīzijas talantu šovos „The X Factor” un „The Voice” un amerikāņu modeļu sacensību raidījumā „Amerikas nākamā topmodele” („America’s Next Top Model”).

image 3
Rita Ora in "America's Next Top Model"


„Zināt, es nevarēju izdot savu mūziku, bet man nemitīgi tika izteikti šie piedāvājumi, tad kāpēc man tos neizmantot?” viņa teikusi. „Ko gan vēl es tajā laikā varēju darīt? Es nodomāju: „Es vienkārši rādīšos jums acīs uz katra stūra, līdz jūs beidzot sapratīsiet, ko esat izdarījuši.” Tas nostrādāja!”

image 4
Rita Ora in "The Voice UK"


Tomēr vēl svarīgāk ir tas, ka arī viņa pati esot ļoti apmierināta ar visu, ko ir sasniegusi. Rita uzstājusi, ka, pateicoties viņas nacionālajam lepnumam un klātbūtnei visas pasaules aktualitātēs, viņa „ārkārtīgi labi” pārstāvot savu dzimto Lielbritāniju.

image 1
Rita Ora


Nevaram nepiekrist!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white