Pink un Kellija Klārksone ar savu uzstāšanos liek acīs sariesties asarām

Publicēšanas datums : 20.11.2017

Katram zināms, ka jebkurš svinīgs pasākums jāatklāj ar blīkšķi, un šā gada Amerikas Mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijai tas noteikti ir izdevies.

Un nav jau arī nekāds brīnums, ka vakaru, kas pārpildīts ar spēcīgām muzikālām performancēm, American Music Awards bija izvēlējusies sākt, apvienojot divas no šī brīža spēcīgākajām māksliniecēm.

image 2
Pink & Kelly Clarkson


Pārējiem māksliniekiem, kuri uzstājās vakar vakarā notikušajā ceremonijā, nācās krietni pasvīst, jo pēc tam, kad dziedātājas Pink un Kellija Klārksone (Kelly Clarkson) atklāja ballīti, izpildot ārkārtīgi spēcīgu grupas R.E.M. dziesmas „Everybody Hurts” kaverversiju, „dzīvā” izpildījuma latiņa tika uzlikta ļoti augstu.

image 3
Pink & Kelly Clarkson


Daudziem par pārsteigumu tā vietā, lai „sāktu ballīti” („Get the Party Started”), kā no A klases dziedātājām bija gaidījis ne viens vien ceremonijas apmeklētājs un skatītājs, Pink un Kellija vakara atklāšanai bija izvēlējušās nopietnākas notis, izpildot aizkustinošu 92.gada hita kaverversiju.Šīs dziesmas izpildījums kļuva par abu spēcīgo balsu īpašnieču pirmo kopīgo uzstāšanos. Kā izrādījies, abas mākslinieces jau ļoti sen bija sapņojušas par iespēju strādāt kopā.

„Es mīlu Kelliju Klārksoni,” vēl tikai pagājušajā mēnesī Pink stāstīja raidījumā „Watch What Happens Live”. „Ja mēs kopā ar Kelliju iedziedātu dziesmu, viņa mani noteikti pārdziedātu.”

image 1
Pink


Arī Kellija, piedaloties radio stacijas „Sirius XM” Endija Koena (Andy Gohen) vadītajā raidījumā, paudusi līdzīgas sajūtas.

„Ar Pink es esmu gatava dziedāt jebkurā vietā, jebkurā laikā, pirmkārt tāpēc, ka viņa ir apbrīnojama,” sacījusi pirmā televīzijas talantu šova „Amerikāņu elks” („American Idol”) uzvarētāja.

image 5
Kelly Clarkson


Tā vien šķiet, ka Endijs varētu būt arī daļēji atbildīgs par to, ka šis abu dziedātāju sapnis nu ir piepildījies.

„Es tagad teikšu paldies arī tev, ka šāvi šim piepildīties,” Kellija ierakstījusi Endija Tvitera kontā. „#mīluteviļoti.”Arī mēs pateicamies ikvienam, kurš ļāvis mums piedzīvot šo lielisko un ilgi gaidīto abu mākslinieču duetu!

image 4

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white