Pink ir veiksmīgākā šā gada sieviešu kārtas debitante

Publicēšanas datums : 18.10.2017

Tu labāk jau pie laika sāc ballīti („Get the Party Started”)!

Gadā, kad jaunu mūziku klajā ir laidušas vairākas ierakstu industrijas daiļā dzimuma pārstāves, piemēram, Lorde, Ketija Perija (Katy Perry), Mailija Sairusa (Miley Cyrus), Demī Lovato (Demi Lovato), vislabākā debija starp sieviešu kārtas māksliniecēm izdevusies Pink ar viņas septīto studijas albumu „Beautiful Trauma”.

image 3Kā ziņo žurnāls „Billboard”, 38 gadus vecās mūziķes jaunākais ieraksts pirmās tā pārdošanas nedēļas laikā būs sasniedzis 300 000 pārdotu kopiju.

Gribi zināt, kurš bija pēdējais sieviešu kārtas solistes albums, kuram vienā pārdošanas nedēļā izdevās sasniegt 300 000 pārdotu kopiju? Bejonses (Beyoncé) „Lemonade”, kurš tā otrajā pārdošanas nedēļā tika nopirkts (tā vai citādi) vairāk nekā 321 000 reižu.

image 2Lai arī Pink pirmās nedēļas pārdošanas rādītājus uzlabo mūzikas industrijā bieži izmantotais paņēmiens, kad albums nāk klāt uz konkrētā mākslinieka koncertu iegādātām biļetēm, šie rādītāji tik un tā ir vērā ņemami.

„Beautiful Trauma” panākumus ir veicinājušas tādas no tā izdotas dziesmas kā „What About Us” un „Revenge”.Pēdējā ir Pink sadarbība ar Eminemu (Eminem), par kuru žurnālam „Entertainment Weekly” dziedātāja izteikusies kā par „labāko dziesmu, ko jebkad esmu dzirdējusi”.

Reklamēšanas nolūkos dziesmas no sava jaunā albuma Pink pagājušajā nedēļas nogalē izpildīja arī populārajā televīzijas raidījumā „Saturday Night Live”.Jāteic gan, ka Pink drīzumā var parādīties visai nopietna konkurence, jo 27.oktobrī klajā nāks Kellijas Klārksones (Kelly Clarkson) jaunais albums „Meaning of Life”, bet, kā zināms, 10.novembrī atpakaļ būs Teilore Svifta (Taylor Swift) ar „Reputation”.

image 1
Kelly Clarkson; Taylor Swift


Tomēr tieši pašlaik Pink ballītei netraucē neviens!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white