Pink attiecību padoms meitai, kas noderēs arī citām meitenēm

Publicēšanas datums : 06.12.2017

Dziedātāja rotās žurnāla “Cosmopolitan” janvāra izdevuma vāku, un šajā numurā viņa runās par Eminemu (Eminem) un attiecību padomu savai meitai. 

Kāds beidzot piedabūjis akrobātisko Pinku (Pink) sēdēt mierā, lai iemūžinātu viņu jaunajam “Cosmopolitan” izdevuma vākam. Numurs veikalu plauktos nonāks jau 12. decembrī, un tajā 38 gadus vecā dziedātāja runā par slavenām sievietēm, kuras viņa apbrīno. Precīzāk, vienu sievieti – Elēnu Dedženeresu (Ellen DeGeneres). 

A post shared by Cosmopolitan (@cosmopolitan) on

 

Abu spēcīgo sieviešu draudzība tika sevišķi izrādīta šā gada MTV Video mūzikas balvu (Video Music Awards (VMA)) pasniegšanas ceremonijā, kur Dedženeresa pasniedza dziedātājai Maikla Džeksona (Michael Jackson) īpašo apbalvojumu “Video Vanguard Award”. Tomēr šī draudzība ilgst jau vairākus gadus, tāpēc arī Pinkai tika tas pagodinājums sarakstīt tituldziesmu Elēnas šovam 2015. gadā. 

Daudz garāku atbildi “Beautiful Trauma” dziedātāja sniedza, kad runa gāja par viņas randiņu padomiem Pinkas sešus gadus vecajai meitai Vilovai (Willow). “Vienu dienu viņa man teica: “Cik puiši man var vienlaicīgi būt?” Un es atbildēju: “Kā lūdzu?” Es teicu: “Droši vien neviens no viņiem, jo viņi tevi nebūs pelnījuši. Viņiem ir jābūt laipniem, jārespektē tevi, viņiem jābūt kavalieriem. Viņiem ir jābūt labiem pret savām mammām, viņiem ir jāizskatās labi, viņiem ir jābūt smieklīgiem.”” 

A post shared by P!NK (@pink) on

 

Šī nav pirmā reize, kad Pinka dalās ar atziņām, kuras izmanto meitas audzināšanā. Jau iepriekš pieminētajā MTV VMA ceremonijā dziedātāja sniedza iedvesmojošu uzrunu, kas bija veltīta viņas meitai, bet lieliski noderēja arī citām meitenēm. 

Viņas atbildes un daiļrunība krietni saruka apjomā, bet ne kvalitātē, kad dziedātājai jautāts par viņas dziesmas “Revenge” sadarbības partneri Eminemu. “Ģēnijs,” bija viss, ko Pinka pateica, un šķiet, ka te nekas vairāk nav jāsaka. Tomēr liksim jums aiz auss, ka “Revenge” nav vienīgā dziesma, pie kuras abi mūziķi sadarbojušies. 

Iepazīstoties ar Eminema gaidāmā albuma “Revival” dziesmu sarakstu, kuru mūziķis publicēja vakar, 5. decembrī, redzams, ka abi mākslinieki ierakstījuši dziesmu ar nosaukumu “Need Me”.

Gaidīsim ar nepacietību! 

Mākslinieki: Pink, Eminem

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white