Pēc Kamilas aiziešanas Fifth Harmony apmeklējušas psihoterapijas seansus

Publicēšanas datums : 14.07.2017

Meiteņu grupa Fifth Harmony pēc tās dalībnieces Kamilas Kabeijo (Camila Cabello) aiziešanas no grupas apmeklējušas „daudzus terapijas seansus”.

Pagājušā gada decembrī pēc Kamilas šokējošā lēmuma pamest grupu Fifth Harmony nonāca visu mediju uzmanības lokā. Un, lai gan kopš tā laika gan Kamila, gan viņas kādreizējās kolēģes ir tikušas pāri šim skandālam, atlikušās grupas dalībnieces nesen intervijā žurnālam „Billboard” ir atklājušas, kā viņām izdevies tikt galā piedzīvoto šoku.

image 7
Fifth Harmony


Grupas dalībniece Elija Brūka (Ally Brooke) pastāstījusi žurnālam, ka ēc Kamilas aiziešanas meitenes apmeklējušas „daudzus terapijas seansus”, bet Lorēna Horegi (Lauren Jauregui) atzinusies, ka bijusi noraizējusies, kā Fifth Harmony pārdzīvos piektās dalībnieces zaudējumu.

image 8
Ally Brooke


„Mēs šajā lietā ieguldījām savas asinis, sviedrus un asaras un palaidām garām daudzas dzimšanas dienas un bēres,” viņa atcerējusies. „Tā ir mūsu iztika un mūsu ģimene. Tā ir kā vilciens, un pēkšņi tu sev uzdod jautājumu: „Vai vilciena vadītājs atradīs nepieciešamo degvielu, vai atstās mūs te nomirt?””

image 1
Lauren Jauregui


Tomēr par spīti emocionāli smagajam pārdzīvojumam, zaudējot vienu no grupas dalībniecēm, meitenes jūtoties pārliecinātas, ka esot izmēģinājušas pilnīgi visu, pirms Kamila galu galā tomēr nolēma grupu pamest.

„Es vakarā mierīgu sirdi varu aiziet gulēt, jo zinu, ka mēs darījām visu, kas bija mūsu spēkos kā draudzenēm, grupas biedrenēm un cilvēciskām būtnēm, lai tas izdotos,” atzinusi Normani Kordei.

image 2
Normani Kordei


Savukārt Elija piemetinājusi: „Cilvēkus mainīt nav iespējams,” pirms Dina Džeina Hansena (Dinah Jane Hansen) secinājusi: „Teiksim tā, mēs tagad atrodamies labākā vietā – šajā lokā mums nav nekādu noslēpumu.”

image 5
Dinah Jane Hansen


Un, lai gan vesela plejāde dažāda žanra zvaigžņu, ieskaitot komiķi Elēnu Dedženeresu (Ellen DeGeneres), ir piedāvājušas savu kandidatūru grupas piektās dalībnieces aizstāšanai, meitenes uzsvērušas, ka savu draudzeni viņas nemainīšot ne pret vienu citu.

image 6
Camila Cabello


„Mūsu piektais dalībnieks ir mūsu fani,” iespraudusi Elija.

Vai tikai mums šķiet, ka šāds trādirīdi netika sacelts pat tad, kad grupu *NSYNC pameta Džastins Timberleiks (Justin Timberlake), Take That – Robijs Viljamss (Robbie Williams) un One Direction – Zeins Maliks (Zayn)?

image 4
Take That


image 3
One Direction


Vai tiešām te vainīgs grupas dalībnieka dzimums?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white