One Direction likvidējuši savu koncertu organizēšanas kompāniju

Publicēšanas datums : 14.02.2018

Divus gadus pēc tam, kad paņēmuši savas radošās darbības pārtraukumu, grupa One Direction likvidējusi savu koncertu organizēšanas kompāniju.

Harijs Stailzs (Harry Styles), Naials Horans (Niall Horan), Luijs Tomlinsons (Louis Tomlinson), Liams Peins (Liam Payne) un Zeins Maliks (Zayn), kurš grupu pameta 2015.gadā, kompāniju „Rollcall Touring Ltd.” nodibināja 2012.gadā, lai vieglāk būtu tikt galā ar grupas koncertu ienākumiem, bet otrdien, 13.februārī četri atlikušie grupas dalībnieki slēguši šo kompāniju.

image 1
Niall, Harry, Liam & Louis; Zayn


Kopš One Direction radošās darbības pārtraukuma izsludināšanas 2015.gada beigās 24 gadus vecie Harijs, Naials un Liams un 26 gadus vecais Luijs ir baudījuši ievērojamus panākumus kā solo mākslinieki, tāpēc jau pagājušā gada novembri bija pieņēmuši lēmumu likvidēt savu kopīgi dibināto kompāniju.

image 2
Liam Payne


Jāpiebilst, ka dziesmas „Sign of the Times” izpildītājs ir piedzīvojis panākumus arī kā aktieris, piedaloties Kristofera Nolana (Christopher Nolan) astoņiem „Oskariem” nominētajā Otrā Pasaules kara drāmā „Dankērka” („Dunkirk”), bet Naials Horans ir nodibinājis pats savu kompāniju.

image 3
Harry Styles in "Dunkirk"


Puišu lēmums pārtraukt savas kopīgās firmas darbību ir vēl viens rādītājs, ka One Direction iespējamā atkalapvienošanās kļūst arvien mazāk iespējama, īpaši tāpēc, ka gan Liams, gan Luijs plāno iet savu grupas biedru pēdās un izdot savus solo albumus.

image 4
Niall Horan


Pagājušajā gadā Luijs Tomlinsons, kurš ir nu jau divus gadus vecā Fredija (Freddie) tēvs un plānojot menedžēt un rakstīt dziesmas arī citiem māksliniekiem, atklāja, ka, viņaprāt, Harijs diez vai būšot ieinteresēts grupas atkalapvienošanā tuvākajā nākotnē sava potenciāla kā solo superzvaigznei dēļ.

image 5
Louis Tomlinson; Freddie


Britu laikrakstam „The Sun” Luijs bija teicis: „Godīgi sakot, es domāju, ka ir pārāk grūti atbildēt uz jautājumu, kad tas (grupas atkalapvienošanās) varētu notikt, īpaši Harija, kuram piemīt tik milzīgs potenciāls, dēļ. Tas vienkārši būtu dīvaini viņam kā patstāvīgam māksliniekam tagad jautāt: „OK, kas notiks tālāk?””Kā zināms, arī Liams pa šo laiku ir kļuvis par tēvu, kad viņa draudzene Šerila Koula (Cheryl Cole) pagājušā gada martā dāvāja viņam dēlu, vārdā Bērs (Bear).

image 6
Liam Payne ar dēlu


Par spīti grupas dalībnieku individuālajiem panākumiem, One Direction dibinātājs un padomdevējs Saimos Kauels (Simon Cowell) ir izteicis cerību, ka puiši tomēr drīz izlems atkal apvienoties.

image 7
One Direction & Simon Cowell


Tam pašam „The Sun” viņš ir sacījis: „Vai zināt, jauki ir baudīt panākumus vienam pašam, bet tas, uz ko es ceru, ir, ka viņi atcerēsies, cik jauki bija būt grupā.”

Kā šķiet tev – vai uz One Direction atkalapvienošanos vēl ir kādas cerības?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white