Noskaties Weekend Baltic festivāla aftermovie!

Nesen uz kino ekrāna bija skatāma Baltijas grandiozākā festivāla Weekend Baltic – “Year Of The Tiger Edition” aftermovie, bet nu jau īsfilma ir pieejama gan tiem, kuri festivālu ir jau apmeklējuši un vēlas kavēties atmiņās par karstāko vasaras piedzīvojumu, gan tiem, kuri to vēl tikai plāno darīt 2017. gada vasarā, no 3. līdz 5. augustam, kad Weekend festivāls atgriežas skaistajā Pērnavas pludmalē.

Augustā ar krāšņu mūzikas un gaismas šovu Igaunijas kūrortpilsētā Pērnavā tika aizvadīts lielākais festivāls Baltijā - Weekend Festival Baltic. Pērnavas pludmali pieskandināja vairāk nekā 80 mūzikas apvienības, iepriecinot aptuveni 100 000 biļešu īpašniekus. Uz 4 festivāla skatuvēm kāpa tādas pasaulē vadošās elektroniskās mūzikas zvaigznes kā Avicii, Tiesto, Martin Garrix, Steve Aoki, Afrojack, Dimitri Vegas & Like Mike, Don Diablo, Alan Walker, Axwell & Ingrosso, Robin Schulz, Rudimental, Sigma, Sigala, Otto Knows un daudzi citi, kā arī Live Stage programmu papildināja pašmāju jau iemīļotie mākslinieki – Prāta Vētra un Ralfs Eilands ar grupu PeR. Weekend Festival Baltic 2016 iegāja vēsturē kā visu laiku apmeklētākais festivāls Baltijā.

Festivāla 3 dienās tika uzņemti fantastiski video kadri, no kuriem tika izveidota 40 minūšu gara dokumentālā filma, kuru bija iespējams skatīt uz kino “Citadele” ekrāna, kā arī 15 minūšu gara īsflima, kura nu jau ir pieejama arī publiskai apskatei.

2016. gada festivāla tēma bija “Year Of The Tiger Edition”, savukārt 2017. gada tematika ir “Neon Beach Edition”.

Sākusies reģistrācija Weekend Baltic 2017 festivāla biļešu iepriekšpārdošanai, kurā būs iespējams iegādāties festivāla biļetes par vislabāko cenu. Reģistrēties iespējams www.weekendbaltic.com. Iepriekšpārdošanas biļetes būs iespējams iegādāties no 13. līdz 19. februārim.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white