Noskaties Kristīnas Agileras emociju pilno veltījumu Vitnijai Hjūstonei!

Publicēšanas datums : 20.11.2017

Vakar notikušajā American Music Awards apbalvošanas ceremonijā emocijas sita augstu vilni.

25 gadus pēc filmas „Miesassargs” („The Bodyguard”) iznākšanas Kristīna Agilera (Christina Aguilera) ar savu uzstāšanos godināja filmas ievērojamos panākumus – „Miesassarga” muzikālais pavadījums ir visu laiku visvairāk pārdotais filmas skaņu celiņš -, kā arī pāragri aizsaulē aizgājušo filmas zvaigzni – dziedātāju Vitniju Hjūstoni (Whitney Houston).

image 4
Whitney Houston


Svētdienas vakara ceremonijā Agilera izpildīja 1992.gadā uz ekrāniem nonākušās filmas dziesmu popūriju. Savā performancē uz „Microsoft Theater” skatuves Losandželosā Kristīna bija iekļāvusi tādas labi pazīstamas dziesmas kā „I Have Nothing’, „Run to You” un „I’m Every Woman”, pēc kurām, protams, pārslēdzās uz leģendāro „I Will Always Love You” – dziesmu, kuras oriģinālu sarakstījusi un izdevusi Dollija Pārtone (Dolly Parton) un kuras Hjūstones izpildītā kaverversija tika iekļauta filmu pavadošās mūzikas sastāvā.


Kamēr Agilera dziedāja, viņai aiz muguras uz ekrāniem vīdēja ainas no slavenās filmas, kurā piedalījās arī aktieris Kevins Kostners (Kevin Costner).

image 3Ja aiz muguras bija skatāma filma, tad Kristīnas acu priekšā plūda asaras. Brīdī, kad viņas izpildītā dziesma „I’m Every Woman” sasniedza savu kulmināciju, visa zāle bija piecēlusies kājās, dejoja un aplaudēja.
Videomateriālā, ko pēc savas uzstāšanās Agilera publicējusi Tviterā, viņa apgalvojusi, ka, izpildot Hjūstones klasiskās dziesmas, „piedzīvojusi savas dzīves krāšņākos mirkļus”.Aktrise Vaiola Deivisa (Viola Davis), kura pieteikusi šo veltījumu Vitnijai, sacījusi: „Kāda Vitnijai bija balss, kāda viņa bija māksliniece!”Par to, ko pati Agilera teikusi par šo iespēju brīdī, kad tika paziņots par viņas uzstāšanos šā gada AMA ceremonijā, vari izlasīt šeit.

image 1
Christina Aguilera


Atgādinām, ka Hjūstone nomira 2012.gadā vienu dienu pirms tā gada „Grammy” balvu pasniegšanas ceremonijas. Viņai bija 48 gadi.

image 2

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white