Noskaties jauno The Weeknd videoklipu!

Publicēšanas datums : 17.02.2017

Brīnišķīgi, ja savos svētkos ne tikai saņemam uzmanības apliecinājumus un dāvanas no citiem, bet pasniedzam tās paši.
Eibels Tefaijs (Abel Tesfaye), kurš plašai publikai pazīstams ar segvārdu The Weeknd un 16.februārī nosvinēja savu 27.dzimšanas dienu, izdarījis to tā, ka par to priecājas ne tikai tuvākie radi un draugi, bet visi mūzikas interesenti, jo viņš laidis klajā jaunu video savai dziesmai „Reminder”.

Prieks ir vēl vairākkārt lielāks, jo minētajā video piedalās vesels citu muzikālu zvaigžņu pulks – Dreiks (Drake), Treviss Skots (Travis Scott), A$AP Rocky, YG, French Montana un citi.

image 1
A$AP Rocky


image 2
YG


Uzņemtie video materiāli ir šādai kompānijai atbilstoši. Ar A$AP Rocky The Weeknd pabraukājas kabrioletā. Ar French Montana un citiem viņš patusē pie lidmašīnas un tādā garā. Netrūkst arī uguns, tajā skaitā degoša koka.

Lūk, arī pats videoklips!Videoklips dziesmai „Reminder” seko dziesmu „Party Monster” un „Starboy” no dziedātāja albuma „Starboy” vizuālajiem pielikumiem. Tāpat viņš ir izlaidis arī īsfilmu ar nosaukumu „Mania”.Pa šo laiku The Weeknd paspējis uzstāties arī „Grammy” apbalvošanas ceremonijā, darot to kopā ar saviem muzikālās sadarbības partneriem – elektroniskās mūzikas duetu Daft Punk.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white