Noklausies Pinkas spēcīgo jauno singlu "What About Us"

Publicēšanas datums : 11.08.2017

Pinka (Pink) kā savu atgriešanās singlu ir izvēlējusies dziesmu, kas ir kā himna šiem laikiem, kad tik aktuāls ir jautājums “Kā tad ar mums?” (What About Us). 

Kā jau iepriekš ziņojām, Pinka tomēr ir nolēmusi par labu savai karjerai un atgriezīsies mūzikas industrijas aprindās ātrāk nekā cerējām. Līdz ar šīm prieka vēstīm viņa ir nodevusi klausītājiem savu jaunāko singlu “What About Us”. 

Dziesma nāk no Pinkas gaidāmā albuma, kura nosaukums būs “Beautiful Trauma”. Albumu plānots laist klajā 13. oktobrī, un tas būs jau dziedātājas 7 studijas projekts. Pie tā vadošā singla savu roku pielicis arī grupas Snow Patrol dalībnieks Džonijs Makdaids (Johnny McDaid). Kopīgiem spēkiem viņi uzdot ļoti aktuālus jautājumus, kurus pavada uzstājīgs ritms. 

image 1
Johnny McDaid

“Kā tad ar mums? / Kā tad ar visiem laikiem, kad tu teici, ka tev ir atbildes? / Kā tad ar mums? / Kā tad ar visiem lauztajiem “laimīgi līdz mūža beigām”?” (What about us? / What about all the times you said you had the answers? / What about us? / What about all the broken happy ever afters?), singla sirdi plosošajā piedziedājumā dzied Pinka. Tās sava veida burvība slēpjas tajā, ka katrs to var interpretēt kā vien vēlas. Viens dziesmas vārdus varētu uztvert kā komentāru par stadiju, kādā šobrīd ir pasaule, citam tie varētu asociēties ar notikumiem, kuri pārņēmuši sirdi un dvēseli. 

Pinka pati ir līdzautore visām 13 dziesmām no jaunā albuma. Viņa tajā sadarbojusies ar lērumu talantīgiem un labi zināmiem dziesmu autoriem, ieskaitot Džeku Antonofu (Jack Antonoff), Maksu Martinu (Max Martin), jau iepriekš minēto Makdaidu, Džūliju Maiklsu (Julia Michaels), Gregu Kerstinu (Greg Kurstin) un daudziem citiem. 

Lūk, kādas dziesmas dzirdēsim “Beautiful Trauma”: 

1) Beautiful Trauma
2) Revenge
3) Whatever You Want
4) What About Us
5) But We Lost It
6) Barbies
7) Where We Go
8) For Now
9) Secrets
10) Better Life
11) I Am Here
12) Wild Hearts Can’t Be Broken
13) You Get My Love 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white